StarTech.com ST12MHDLAN Bruksanvisning
StarTech.com mottagare ST12MHDLAN
Läs gratis den bruksanvisning för StarTech.com ST12MHDLAN (24 sidor) i kategorin mottagare. Guiden har ansetts hjälpsam av 29 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om StarTech.com ST12MHDLAN eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/24

Manual Revision: 02/08/2017
For the latest information, technical specications, and support for
this product, please visit www.startech.com/ST12MHDLAN.
DE: Bedienungsanleitung - de.startech.com
FR: Guide de l'utilisateur - fr.startech.com
ES: Guía del usuario - es.startech.com
IT: Guida per l'uso - it.startech.com
NL: Gebruiksaanwijzing - nl.startech.com
PT: Guia do usuário - pt.startech.com
ST12MHDLAN
HDMI® Over IP Extender Kit
*actual product may vary from photos
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | mottagare |
| Modell: | ST12MHDLAN |
| Färg på produkten: | Wit |
| Vikt: | 1300 g |
| Bredd: | 625 mm |
| Djup: | 110 mm |
| Höjd: | 75 mm |
| Förpackningens bredd: | 295 mm |
| Antal lampor: | 1 gloeilamp(en) |
| Typ lampa: | FD |
| Strömlampa: | 18 W |
| Internationell säkerhetskod (IP): | IP40 |
| LED-indikatorer: | Link, Power, Reset |
| Wi-Fi: | Nej |
| Monteringsmetod: | Opbouw |
| Videolägen som stöds: | 720p, 1080p |
| Maximal upplösning: | 1920 x 1200 pixlar |
| Typ av strömkälla: | AC |
| Ljudsystem: | Stereo |
| Material: | Gjuten aluminium |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Modell: | Sändare och mottagare för AV-utrustning |
| Uteffekt: | 1.5 A |
| Beslag/fottyp: | G13 |
| Totala tillgångar: | 18 W |
| skyddsklass: | I |
| RJ-45 utgångsportar: | 1 |
| Monteringsfästen ingår: | Ja |
| Antal HDMI-utgångar: | 1 |
| RJ-45 ingångsportar: | 1 |
| Lampa(r) ingår: | Ja |
| Driftspänning: | 12 V |
| AC-ingångsspänning: | 230 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
| Sändarens mått (BxDxH): | 97 x 130 x 28 mm |
| Sändarens vikt: | 448 g |
| Kabeltyper som stöds: | Cat5e, Cat6 |
| Produktens färg: | Svart |
| bruksanvisning: | Ja |
| Låddjup: | 246 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 2000 g |
| Ytterförpackningens höjd: | 300 mm |
| Produkter per ytterförpackning: | 6 styck |
| Ytterförpackningens längd: | 509 mm |
| Ytterförpackningens bredd: | 321 mm |
| Typ av strömkontakt: | Typ M |
| Strömförbrukning (vanlig): | 10 W |
| Temperatur vid drift: | 0 - 40 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring): | -10 - 60 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 0 - 80 % |
| Hållbarhetscertifiering: | CE, RoHS |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| Anslutningsteknologi: | Kabel |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Ja |
| AC-adapter inkluderad: | Ja |
| Bluetooth: | Nej |
| Ingående ström: | 0.6 A |
| Maximal överföringshastighet avstånd: | 100 m |
| Uppfyller hållbarhetskrav: | Ja |
| Mottagarvikt: | 448 g |
| Mottagare (B x D x H): | 97 x 130 x 28 mm |
| Seriekoppling (daisy chain): | Ja |
| HDMI-in: | 1 |
| Typer av nätkontakter som ingår: | AU, EU, UK, US |
| Fötter i gummi: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med StarTech.com ST12MHDLAN ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
mottagare StarTech.com Manualer
10 September 2024
9 September 2024
9 September 2024
9 September 2024
9 September 2024
9 September 2024
8 September 2024
7 September 2024
7 September 2024
7 September 2024
mottagare Manualer
Nyaste mottagare Manualer
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026
28 Mars 2026