StarTech.com ST12MHDLANRX Bruksanvisning
StarTech.com mottagare ST12MHDLANRX
Läs gratis den bruksanvisning för StarTech.com ST12MHDLANRX (10 sidor) i kategorin mottagare. Guiden har ansetts hjälpsam av 18 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om StarTech.com ST12MHDLANRX eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/10

Manual Revision: 06/30/2016
For the most up-to-date information, please visit: www.startech.com
DE: Bedienungsanleitung - de.startech.com
FR: Guide de l'utilisateur - fr.startech.com
ES: Guía del usuario - es.startech.com
IT: Guida per l'uso - it.startech.com
NL: Gebruiksaanwijzing - nl.startech.com
PT: Guia do usuário - pt.startech.com
ST12MHDLANRX
HDMI® Over IP Receiver for ST12MHDLAN
*actual product may vary from photos
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | mottagare |
| Modell: | ST12MHDLANRX |
| Vikt: | 465 g |
| Bredd: | 97 mm |
| Djup: | 131 mm |
| Höjd: | 28 mm |
| Förpackningens bredd: | 235 mm |
| LED-indikatorer: | Link, Reset |
| Wi-Fi: | Nej |
| Videolägen som stöds: | 720p, 1080p |
| Maximal upplösning: | 1920 x 1200 pixlar |
| Ljudsystem: | Stereo |
| Certifiering: | CE, FCC, TAA, REACH |
| Material: | Aluminium, Plastic |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1600 x 1200 (UXGA), 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Modell: | AV-mottagare |
| Uteffekt: | 1.5 A |
| Rackmontering: | Ja |
| Monteringsfästen ingår: | Ja |
| RJ-45 ingångsportar: | 1 |
| Driftspänning: | 12 V |
| Kabeltyper som stöds: | Cat5e, Cat6 |
| Produktens färg: | Svart |
| bruksanvisning: | Ja |
| Låddjup: | 156 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 969 g |
| Ytterförpackningens höjd: | 264 mm |
| Produkter per ytterförpackning: | 12 styck |
| Ytterförpackningens längd: | 410 mm |
| Ytterförpackningens bredd: | 320 mm |
| Typ av strömkontakt: | Typ M |
| Produktstorlek (BxDxH): | 97 x 131 x 28 mm |
| Temperatur vid drift: | 0 - 40 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring): | -10 - 60 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 0 - 80 % |
| Extern strömadapter: | Ja |
| Hållbarhetscertifiering: | RoHS |
| AC-inspänning: | 100-240 V |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Ja |
| Ingående ström: | 0.6 A |
| Maximal överföringshastighet avstånd: | 100 m |
| Förpackningsstorlek (B x D x H): | 153 x 235 x 65 mm |
| Seriekoppling (daisy chain): | Ja |
| HDMI-in: | 1 |
| Typer av nätkontakter som ingår: | AU, EU, NA, UK |
| Fötter i gummi: | Ja |
| HDCP- och EDID-förbikoppling: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med StarTech.com ST12MHDLANRX ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
mottagare StarTech.com Manualer
10 September 2024
9 September 2024
9 September 2024
9 September 2024
9 September 2024
9 September 2024
8 September 2024
7 September 2024
7 September 2024
7 September 2024
mottagare Manualer
Nyaste mottagare Manualer
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026
28 Mars 2026