StarTech.com SU2DUPERA11 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för StarTech.com SU2DUPERA11 (2 sidor) i kategorin Inte kategoriserad. Denna manual har varit användbar för 12 personer och betygsatt av 9 användare till ett genomsnitt på 4.8 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
388
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | Inte kategoriserad |
| Modell: | SU2DUPERA11 |
| Produkttyp: | HDD-duplikator |
| Vikt: | 462 g |
| Höjd: | 100 mm |
| Förpackningens bredd: | 185 mm |
| LED-indikatorer: | Activity, Power |
| Certifiering: | CE, FCC |
| Uteffekt: | 5 A |
| Överföringshastighet: | 6.6 GB/min |
| Produktens färg: | Svart |
| bruksanvisning: | Ja |
| Låddjup: | 265 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 1900 g |
| Ytterförpackningens höjd: | 290 mm |
| Produkter per ytterförpackning: | 8 styck |
| Ytterförpackningens längd: | 470 mm |
| Ytterförpackningens bredd: | 395 mm |
| Typ av strömkontakt: | Typ M |
| Strömförbrukning (vanlig): | 60 W |
| Produktstorlek (BxDxH): | 90 x 135 x 29 mm |
| Temperatur vid drift: | 5 - 45 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring): | -20 - 85 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 5 - 95 % |
| Hållbarhetscertifiering: | RoHS |
| Utgångsspänning: | 12 V |
| AC-inspänning: | 100-240 V |
| Material, hölje: | Stål |
| AC-adapter inkluderad: | Ja |
| Displaytyp: | LCD |
| Portmultiplikator: | Nej |
| Ingående ström: | 1.4 A |
| Kretsar: | Xlinx - Spartan-6 |
| Antal fläktar: | 0 fläkt/-ar |
| HDD-gränssnitt som stöds: | Serial ATA, Serial ATA II, Serial ATA III |
| Typer av nätkontakter som ingår: | AU, EU, NA, UK |
| Antalet samtidiga kopior: | 2 kopior |
| Hårddiskstorlek som stöds: | 2.5, 3.5 " |
| Dupliceringsapparatens driftlägen: | Copy, Erase |
| Antal skydd som ingår: | 2 |
Inte kategoriserad StarTech.com Manualer
18 Mars 2025
18 Mars 2025
3 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
Inte kategoriserad Manualer
Nyaste Inte kategoriserad Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025