StarTech.com UNISLDSHF19 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för StarTech.com UNISLDSHF19 (2 sidor) i kategorin Inte kategoriserad. Denna manual har varit användbar för 14 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 5.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
1.693
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | Inte kategoriserad |
| Modell: | UNISLDSHF19 |
| Vikt: | 6400 g |
| Bredd: | 452 mm |
| Djup: | 610 mm |
| Höjd: | 45 mm |
| Förpackningens bredd: | 527 mm |
| Modell: | Justerbar hylla |
| Antal skruvar: | 8 |
| Rackkapacitet: | 2U |
| Maxvikt: | 22.7 kg |
| Produktens färg: | Svart |
| Låddjup: | 680 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 8400 g |
| Ytterförpackningens höjd: | 138 mm |
| Produkter per ytterförpackning: | 1 styck |
| Ytterförpackningens längd: | 680 mm |
| Ytterförpackningens bredd: | 527 mm |
| Hållbarhetscertifiering: | CE, RoHS |
| Material, hölje: | Stål |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85389099 |
| Efterlever industristandard: | EIA RS310-C |
| Skruvar medföljer: | Ja |
| Skruvtyp: | M6 |
| Inbyggnadsdjup (max): | 744 mm |
| Inbyggnadsdjup (min): | 510 mm |
| Korgmuttrar ingår: | Ja |
| Antal korgmuttrar: | 8 |
Inte kategoriserad StarTech.com Manualer
18 Mars 2025
18 Mars 2025
3 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
Inte kategoriserad Manualer
Nyaste Inte kategoriserad Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025