StarTech.com UNISLDSHF19M Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för StarTech.com UNISLDSHF19M (2 sidor) i kategorin Inte kategoriserad. Denna manual har varit användbar för 23 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 4.6 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
1.316
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | Inte kategoriserad |
| Modell: | UNISLDSHF19M |
| Vikt: | 8200 g |
| Bredd: | 483 mm |
| Djup: | 610 mm |
| Höjd: | 89 mm |
| Förpackningens bredd: | 551 mm |
| Modell: | Justerbar hylla |
| Snabbinstallationsguide: | Ja |
| Rackkapacitet: | 2U |
| Maxvikt: | 56.7 kg |
| Produktens färg: | Svart, silver |
| Monteringssats: | Ja |
| Låddjup: | 740 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 10100 g |
| Ytterförpackningens höjd: | 113 mm |
| Produkter per ytterförpackning: | 1 styck |
| Ytterförpackningens längd: | 740 mm |
| Ytterförpackningens bredd: | 551 mm |
| Hållbarhetscertifiering: | RoHS |
| Material, hölje: | Stål |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85389099 |
| Efterlever industristandard: | EIA RS310-D |
| Inbyggnadsdjup (max): | 802 mm |
| Inbyggnadsdjup (min): | 702 mm |
Inte kategoriserad StarTech.com Manualer
18 Mars 2025
18 Mars 2025
3 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
Inte kategoriserad Manualer
Nyaste Inte kategoriserad Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025