StarTech.com USBDUPE17 Bruksanvisning
StarTech.com Inte kategoriserad USBDUPE17
Läs gratis den bruksanvisning för StarTech.com USBDUPE17 (23 sidor) i kategorin Inte kategoriserad. Guiden har ansetts hjälpsam av 14 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om StarTech.com USBDUPE17 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/23

Manual Revision: 03/18/2024
For the latest information, technical specications, and support for this product, please
visit www.StarTech.com/USBDUPE17 / www.StarTech.com/USBDUPE115.
FR: Guide de l’utilisateur - fr.startech.com
DE: Bedienungsanleitung - de.startech.com
ES: Guía del usuario - es.startech.com
NL: Gebruiksaanwijzing - nl.startech.com
PT: Guia do usuário - pt.startech.com
IT: Guida per l’uso - it.startech.com
USBDUPE17 / USBDUPE115
1:7 / 1:15 Standalone USB Duplicator
and Eraser
*actual product may vary from photos
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | Inte kategoriserad |
| Modell: | USBDUPE17 |
| Produkttyp: | Kopiator av USB-minne |
| Vikt: | 1100 g |
| Höjd: | 85 mm |
| Förpackningens bredd: | 235 mm |
| LED-indikatorer: | Activity, Fault |
| Certifiering: | CE, FCC, TAA, REACH |
| Gränssnitt: | USB 2.0 |
| Uteffekt: | 9 A |
| USB-anslutning: | USB Type-A |
| Paketbuffertminne: | 128 MB |
| Överföringshastighet: | 1.5 GB/min |
| Produktens färg: | Svart |
| bruksanvisning: | Ja |
| Låddjup: | 445 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 3000 g |
| Ytterförpackningens höjd: | 285 mm |
| Produkter per ytterförpackning: | 6 styck |
| Ytterförpackningens längd: | 480 mm |
| Ytterförpackningens bredd: | 470 mm |
| Strömförbrukning (vanlig): | 108 W |
| Produktstorlek (BxDxH): | 160 x 190 x 35 mm |
| Temperatur vid drift: | 5 - 45 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring): | -20 - 85 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 20 - 80 % |
| Hållbarhetscertifiering: | RoHS |
| Utgångsspänning: | 12 V |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| Material, hölje: | Stål |
| AC-adapter inkluderad: | Ja |
| Displaytyp: | LCD |
| Plug & Play-kompatibel: | Ja |
| Ingående ström: | 1.6 A |
| Kretsar: | Xilinx Spartan - XC3S700A |
| Typer av nätkontakter som ingår: | ANZ, EU, JP, NA, UK |
| Paketlängd: | 445 mm |
| Antalet samtidiga kopior: | 7 kopior |
| Dupliceringsapparatens driftlägen: | Copy, Erase |
| Högsta lagringskapacitet: | 2 TB |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med StarTech.com USBDUPE17 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Inte kategoriserad StarTech.com Manualer
18 Mars 2025
18 Mars 2025
3 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
Inte kategoriserad Manualer
Nyaste Inte kategoriserad Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025