Steba DO7327R Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Steba DO7327R (36 sidor) i kategorin Spis. Guiden har ansetts hjälpsam av 29 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Steba DO7327R eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/36

PRODUCT OF
DO7327R
Handleiding Olieradiator
Mode d’emploiRadiateur à bain d’huile
GebrauchsanleitungÖlheizung
Instruction bookletOil lled radiator
Manual de instruccionesRadiador de aceite
Istruzioni per l’usoRadiatore a olio
Návod k použitíOlejový radiátor - 9 žeber
Návod na použitieOlejový radiátor - 9 rebier
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Steba |
| Kategori: | Spis |
| Modell: | DO7327R |
| Bredd: | 191 mm |
| Djup: | 188 mm |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Maximal upplösning: | 4096 x 2160 Pixels |
| Typ av strömkälla: | ATX |
| Medföljande kablar: | SATA |
| Antal USB 2.0-portar: | 4 |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| Mikrofon, linjeingång: | Ja |
| Antal Ethernet LAN (RJ-45)-portar: | 1 |
| Certifiering: | - FCC, CE, WHQL |
| HDCP: | Ja |
| DVI-D-portar: | 1 |
| Hållbarhetscertifikat: | RoHS |
| Stöder Windows: | Ja |
| Antal portar USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ A: | 2 |
| Processoruttag: | LGA 1151 (Socket H4) |
| Processorfabrikant: | Intel |
| Maximalt internminne: | 32 GB |
| Inbyggd grafikadapter: | Nee |
| Intel® Quick Sync-videoteknik: | Ja |
| Intel® InTru™ 3D-teknik: | Ja |
| Intel® Clear Video HD-teknik (Intel® CVT HD): | Ja |
| Intel® Insider™: | Ja |
| Ljudutgångskanaler: | 7.1 kanalen |
| Ethernet-gränssnittstyp: | Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Chipset moderkort: | Intel® B150 |
| Typ av minnesplats: | DIMM |
| Medföljande drivrutiner: | Ja |
| Typ av kylning: | Passief |
| Minneskanal: | Dubbelkanaals |
| PCI Express x16 (Gen 3.x)-platser: | 1 |
| PCI Express x1 (Gen 3.x)-platser: | 1 |
| Antal skärmar som stöds: | 3 |
| Gränssnitt för lagringsenheter som stöds: | SATA III |
| PS/2-port(ar): | 2 |
| Komponent för: | PC |
| LAN-kontroller: | Realtek RTL8111GR |
| DirectX version: | 12.0 |
| Antal SATA III-kontakter: | 4 |
| Icke-ECC: | Ja |
| Vakna på LAN: | Ja |
| Kompatibla processorer: | Intel Celeron, Intel Pentium |
| Minnestyper som stöds: | DDR4-SDRAM |
| Moderkort chipset familj: | Intel |
| Moderkorts formfaktor: | micro ATX |
| Antal minnesplatser: | 2 |
| Minnesklockhastigheter som stöds: | 2133 MHz |
| BIOS-typ: | UEFI AMI |
| BIOS-minnesstorlek: | 64 Mbit |
| ACPI-version: | 5.0 |
| Anslutning för CPU-kylare: | Ja |
| Anslutningar för husfläktar: | 1 |
| ATX-strömkontakt (24-stift): | Ja |
| USB 2.0-anslutningar: | 1 |
| Anslutning för ljudpanel på framsidan: | Ja |
| PC hälsomonitor: | CPU, FAN, Temperature, Voltage |
| Obuffrat minne: | Ja |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) anslutningar: | 1 |
| TPM-kontakt: | Ja |
| Chassiintrångsanslutning: | Ja |
| EPS-strömkontakt (8-stift): | Ja |
| Intel® Core i3/i5/i7/i9-serien: | i3-6xxx, i5-6xxx, i7-6xxx |
| Diskret grafikstöd: | Ja |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP): | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Steba DO7327R ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Spis Steba Manualer
8 Oktober 2025
8 Oktober 2025
25 Augusti 2025
21 Augusti 2025
21 Augusti 2025
20 Augusti 2025
2 September 2024
2 September 2024
29 Augusti 2024
28 Augusti 2024
Spis Manualer
Nyaste Spis Manualer
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026