Steba IK 70 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Steba IK 70 (28 sidor) i kategorin Spis. Guiden har ansetts hjälpsam av 32 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Steba IK 70 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/28

www.steba.com
Induktion IK 70
die moderne Art zu Kochen
Gebrauchsanweisung 3
Instructions for use 10
Mode d´emploi 15
Gebruiksaanwijzing 21
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Steba |
| Kategori: | Spis |
| Modell: | IK 70 |
| Timer: | Ja |
| Vikt: | 2700 g |
| Bredd: | 320 mm |
| Djup: | 390 mm |
| Höjd: | 40 mm |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Röra |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Apparatens placering: | Bänkdiskmaskin |
| Antal spänningsnivåer: | 8 |
| Barnsäkert: | Ja |
| Typ av spishäll: | Induktionshäll med zon |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 1 |
| Antalet elektriska kokzoner: | 1 |
| Kokzon 1, form: | Rund |
| Typ av platta/tillagningsyta 1: | Vanlig |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 1: | Elektrisk |
| Placering av platta/tillagningsyta 1: | Central |
| Regelbunden brännare / kokzon: | 2000 W |
| Manöverplats: | Övre främre |
| Maximal kabelförlust med anslutning: | Ja |
| Effekt på platta/tillagningsyta 1: | 2000 W |
| Typ av ytskikt: | Glass-keramisk |
| Regelbunden brännare / kokzon diameter: | 250 mm |
| Lätt att rengöra: | Nej |
| Anslutningseffekt (elektrisk): | 2000 W |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Steba IK 70 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Spis Steba Manualer
8 Oktober 2025
8 Oktober 2025
25 Augusti 2025
21 Augusti 2025
21 Augusti 2025
20 Augusti 2025
2 September 2024
2 September 2024
29 Augusti 2024
28 Augusti 2024
Spis Manualer
Nyaste Spis Manualer
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026