Steba KH 7 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Steba KH 7 (20 sidor) i kategorin Spis. Guiden har ansetts hjälpsam av 29 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Steba KH 7 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/20

Keramikheizer KH7
Gebrauchsanweisung 3
Instructions for use 7
Mode d´emploi 12
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Steba |
| Kategori: | Spis |
| Modell: | KH 7 |
| Vikt: | 4500 g |
| Bredd: | 270 mm |
| Djup: | 270 mm |
| Höjd: | 810 mm |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Modell: | Radiator |
| Fjärrstyrd: | Ja |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Placeringsalternativ: | Window, Floor, Table |
| Typ av värmeelement: | Keramiska |
| Värmeeffekt (min): | 1300 W |
| Produktens färg: | Svart |
| På / av-knapp: | Ja |
| Värmeeffekt: | 2500 W |
| Automatisk oscillerande: | Ja |
| Passar för rumsvolym upp till: | 30 m³ |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Steba KH 7 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Spis Steba Manualer
8 Oktober 2025
8 Oktober 2025
25 Augusti 2025
21 Augusti 2025
21 Augusti 2025
20 Augusti 2025
2 September 2024
2 September 2024
29 Augusti 2024
28 Augusti 2024
Spis Manualer
Nyaste Spis Manualer
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026