Steba FG 65 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Steba FG 65 (16 sidor) i kategorin Grill. Denna manual har varit användbar för 27 personer och betygsatt av 9 användare till ett genomsnitt på 4.1 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
16
Nedladdningar
878
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Steba |
| Kategori: | Grill |
| Modell: | FG 65 |
| Inbyggd display: | Ja |
| Värmekälla: | Elektrisk |
| Vikt: | 4300 g |
| Bredd: | 390 mm |
| Djup: | 330 mm |
| Höjd: | 140 mm |
| Integrerad timer: | Ja |
| Sladdförvaring: | Ja |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Modell: | Grill |
| Lock: | Ja |
| Ben: | Nej |
| Rökfunktion: | Nej |
| Självjusterande gångjärn: | Ja |
| Produktens färg: | Svart, silver |
| Skärmtyp: | LCD |
| Formfaktor: | Bordsskiva |
| matlagningsyta: | 350 x 200 mm |
| Styrhjul: | Nej |
| Alarm: | Ja |
| Inbyggd förmåga: | Nej |
| Typ av ytskikt: | stekbord |
| Lätt att rengöra: | Ja |
| Total effekt: | 1400 W |
| Teflonbehandlad: | Ja |
| Form på matlagningsyta: | Rektangulär |
| Lockegenskaper: | Lock med gångjärn |
| Oljebricka: | Ja |
Grill Steba Manualer
21 Augusti 2025
21 Augusti 2025
20 Augusti 2025
Grill Manualer
Nyaste Grill Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
30 Mars 2026