Steba VG 120 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Steba VG 120 (20 sidor) i kategorin Grill. Denna manual har varit användbar för 37 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 4.7 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
1.5 MB
Antal sidor
20
Nedladdningar
523
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Steba |
| Kategori: | Grill |
| Modell: | VG 120 |
| Värmekälla: | Elektrisk |
| Vikt: | 3400 g |
| Bredd: | 445 mm |
| Djup: | 370 mm |
| Höjd: | 90 mm |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Modell: | Grill |
| Lock: | Ja |
| Ben: | Nej |
| Rökfunktion: | Nej |
| Produktens färg: | Svart |
| Formfaktor: | Bordsskiva |
| matlagningsyta: | 360 x 260 mm |
| Material, hölje: | Gjuten aluminium |
| Förvaring av fettbricka: | Ja |
| Styrhjul: | Nej |
| Inbyggd förmåga: | Nej |
| Typ av ytskikt: | stekbord |
| Total effekt: | 1650 W |
| Form på matlagningsyta: | Rektangulär |
| Lockegenskaper: | Lock med gångjärn |
| Oljebricka: | Ja |
Grill Steba Manualer
21 Augusti 2025
20 Augusti 2025
27 Augusti 2024
Grill Manualer
Nyaste Grill Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
30 Mars 2026