TELE System PALCO32 FL10 Bruksanvisning
TELE System Tv PALCO32 FL10
Läs gratis den bruksanvisning för TELE System PALCO32 FL10 (28 sidor) i kategorin Tv. Guiden har ansetts hjälpsam av 39 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om TELE System PALCO32 FL10 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/28

Produktspecifikationer
| Varumärke: | TELE System |
| Kategori: | Tv |
| Modell: | PALCO32 FL10 |
| Skärm diagonal: | 31.5 " |
| Upplösning: | 1366 x 768 pixlar |
| Wi-Fi: | Nej |
| Videoformat som stöds: | AVI, H.265, MKV, MP4 |
| Videolägen som stöds: | 720p |
| Skärmform: | Platt |
| Ljusstyrka: | 180 cd/m² |
| Antal HDMI-portar: | 2 |
| Strömförbrukning (max): | 56 W |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| HDR-stöd: | Nej |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1366 x 768 |
| Typ av tuner: | Analog och digital |
| Internet-TV: | Nej |
| Energieffektivitetsklass (SDR): | F |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Bredd (utan stativ): | 723 mm |
| Höjd (utan stativ): | 431 mm |
| Bredd (med stativ): | 723 mm |
| Djup (med stativ): | 167 mm |
| Höjd (med stativ): | 463 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| VESA-fäste: | Ja |
| Uteffekt (RMS): | 20 W |
| Skrivbordsstativ: | Ja |
| Djup (utan stativ): | 81 mm |
| Digitalt signalformatsystem: | DVB-S2, DVB-T2 |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar: | - kWh |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar: | - kWh |
| Installerat operativsystem: | Stöds inte |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Nej |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Diagonal skärmstorlek: | 80 cm |
| Smart-TV: | Nej |
| Antal USB 2.0 anslutningar: | 2 |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.5 W |
| Kontrastförhållande (medel): | 700:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Bluetooth: | Nej |
| Svarstid (medel): | - ms |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Komponentvideo in (YPbPr / YCbCr): | 1 |
| PC-In (D-Sub): | Ja |
| Antal talare: | 2 |
| Skärmgränssnitt (OSD): | Ja |
| Timeshift-funktion: | Ja |
| Bildformatsjustering: | 16:9 |
| Hotelläge: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med TELE System PALCO32 FL10 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Tv TELE System Manualer
5 September 2025
4 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
24 Augusti 2025
24 Augusti 2025
23 Augusti 2025
23 Augusti 2025
22 Augusti 2025
Tv Manualer
Nyaste Tv Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
26 Mars 2026