TELE System PALCO39 Bruksanvisning
TELE System Tv PALCO39
Läs gratis den bruksanvisning för TELE System PALCO39 (48 sidor) i kategorin Tv. Guiden har ansetts hjälpsam av 33 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om TELE System PALCO39 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/48

TELESystem
1
Produktspecifikationer
| Varumärke: | TELE System |
| Kategori: | Tv |
| Modell: | PALCO39 |
| Årlig energiförbrukning: | 77 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A |
| Skärm diagonal: | 38.5 " |
| Upplösning: | 1366 x 768 pixlar |
| Wi-Fi: | Nej |
| Ljudformat som stöds: | MP3 |
| Videoformat som stöds: | AVI, H.265, MKV, MP4 |
| Videolägen som stöds: | 768p |
| Skärmform: | Platt |
| Ljusstyrka: | 220 cd/m² |
| Antal HDMI-portar: | 3 |
| DVI-port: | Nej |
| Strömförbrukning (max): | 75 W |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| HDR-stöd: | Nej |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1366 x 768 |
| Common Interface Plus (CI+): | Ja |
| Typ av tuner: | Analog och digital |
| Rullbar skärm: | Nej |
| På/av timer: | Ja |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 176 ° |
| Bredd (utan stativ): | 880 mm |
| Höjd (utan stativ): | 515 mm |
| Vikt (utan stativ): | - g |
| Bredd (med stativ): | 880 mm |
| Djup (med stativ): | 215 mm |
| Höjd (med stativ): | 560 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| VESA-fäste: | Ja |
| Uteffekt (RMS): | 20 W |
| Skrivbordsstativ: | Ja |
| Djup (utan stativ): | 88 mm |
| Digitalt signalformatsystem: | DVB-S2, DVB-T2 |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar: | 1 |
| Strömförbrukning (vanlig): | 53 W |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| OSD-språk: | DEU, DUT, ENG, ESP, HUN, ITA, POL, SLV, SWE |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Ja |
| Firmware kan uppgraderas: | Ja |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Antal SCART-kontakter: | 1 |
| Diagonal skärmstorlek: | 99 cm |
| Smart-TV: | Nej |
| Bildkomprimeringsformat: | JPG |
| På / av-knapp: | Ja |
| Text-TV funktioner: | Ja |
| Energieffektivitetsskalning: | A++ till E |
| Antal USB 2.0 anslutningar: | 1 |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.5 W |
| Kontrastförhållande (medel): | 4460:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Bluetooth: | Nej |
| Svarstid (medel): | - ms |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 176 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 200 x 200 mm |
| Komponentvideo in (YPbPr / YCbCr): | 1 |
| PC-In (D-Sub): | Ja |
| Antal talare: | 2 |
| Antal OSD språk: | 10 |
| Timeshift-funktion: | Ja |
| Ljudingång (vänster och höger): | 1 |
| Inspelning via USB: | Nej |
| Digital koaxialingång för ljud: | 1 |
| Hotelläge: | Ja |
| Inbyggd programvara uppgraderas via: | USB |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med TELE System PALCO39 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Tv TELE System Manualer
5 September 2025
4 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
24 Augusti 2025
24 Augusti 2025
23 Augusti 2025
23 Augusti 2025
22 Augusti 2025
Tv Manualer
Nyaste Tv Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
26 Mars 2026