TELE System Palco24 LED08 Bruksanvisning
TELE System Tv Palco24 LED08
Läs gratis den bruksanvisning för TELE System Palco24 LED08 (76 sidor) i kategorin Tv. Guiden har ansetts hjälpsam av 35 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om TELE System Palco24 LED08 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/76

TELESystem
1
Produktspecifikationer
| Varumärke: | TELE System |
| Kategori: | Tv |
| Modell: | Palco24 LED08 |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Skärm diagonal: | 23.6 " |
| Upplösning: | 1366 x 768 pixlar |
| Wi-Fi: | Nej |
| Ljudformat som stöds: | AAC, HE-AAC |
| Videoformat som stöds: | AVC, H.264, H.265, HEVC, MPEG2, MPEG4 |
| Skärmform: | Platt |
| Ljusstyrka: | 180 cd/m² |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Strömförbrukning (max): | 36 W |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1366 x 768 |
| Common Interface Plus (CI+): | Ja |
| Typ av tuner: | Analog och digital |
| Automatisk kanalsökning: | Ja |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| bruksanvisning: | Ja |
| HD-typ: | HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Bredd (utan stativ): | 556 mm |
| Höjd (utan stativ): | 340 mm |
| Bredd (med stativ): | 556 mm |
| Djup (med stativ): | 170 mm |
| Höjd (med stativ): | 369 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| VESA-fäste: | Ja |
| Uteffekt (RMS): | 10 W |
| Djup (utan stativ): | 78 mm |
| Digitalt signalformatsystem: | DVB-S2, DVB-T2 |
| Elektronisk programguide (EPG): | Ja |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| OSD-språk: | DEU, ENG, ESP, FRE, ITA, SLK, SLV |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Nej |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Antal SCART-kontakter: | 1 |
| Diagonal skärmstorlek: | 59.9 cm |
| Smart-TV: | Nej |
| Text-TV funktioner: | Ja |
| Antal USB 2.0 anslutningar: | 1 |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.5 W |
| Kontrastförhållande (medel): | 3000:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Bluetooth: | Nej |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Ingående kompositvideo: | 1 |
| Komponentvideo in (YPbPr / YCbCr): | 1 |
| Digital optisk utgång för ljud: | 1 |
| PC-In (D-Sub): | Nej |
| Antal talare: | 2 |
| Antal RF-ingångar: | 1 |
| Vanligt gränssnitt (CI): | Nej |
| Som stöds bildformat: | 16:9 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med TELE System Palco24 LED08 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Tv TELE System Manualer
5 September 2025
4 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
24 Augusti 2025
24 Augusti 2025
23 Augusti 2025
23 Augusti 2025
22 Augusti 2025
Tv Manualer
Nyaste Tv Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
26 Mars 2026