TELE System SONIC43 SM4K LS10 Bruksanvisning
TELE System Tv SONIC43 SM4K LS10
Läs gratis den bruksanvisning för TELE System SONIC43 SM4K LS10 (20 sidor) i kategorin Tv. Guiden har ansetts hjälpsam av 37 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om TELE System SONIC43 SM4K LS10 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/20

ITALIANO
Produktspecifikationer
| Varumärke: | TELE System |
| Kategori: | Tv |
| Modell: | SONIC43 SM4K LS10 |
| Skärm diagonal: | 43 " |
| Upplösning: | 3840 x 2160 pixlar |
| Wi-Fi: | Ja |
| Wi-Fi-standarder: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Videoformat som stöds: | AVI, MKV, MP4 |
| Skärmform: | Platt |
| Ljusstyrka: | 230 cd/m² |
| Antal HDMI-portar: | 3 |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Grafikupplösningar som stöds: | 3840 x 2160 |
| Common Interface Plus (CI+): | Ja |
| Typ av tuner: | Analog och digital |
| Internet-TV: | Ja |
| Energieffektivitetsklass (SDR): | G |
| webbläsare: | Ja |
| På/av timer: | Ja |
| Automatisk kanalsökning: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | 4K Ultra HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Bredd (utan stativ): | 972 mm |
| Höjd (utan stativ): | 603 mm |
| Bredd (med stativ): | 972 mm |
| Djup (med stativ): | 202 mm |
| Höjd (med stativ): | 658 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| VESA-fäste: | Ja |
| Uteffekt (RMS): | 40 W |
| Djup (utan stativ): | 87 mm |
| Digitalt signalformatsystem: | DVB-S2, DVB-T2 |
| Elektronisk programguide (EPG): | Ja |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar: | - kWh |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar: | - kWh |
| Installerat operativsystem: | Android |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar: | 1 |
| Strömförbrukning (vanlig): | 80 W |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Ja |
| Firmware kan uppgraderas: | Ja |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Antal SCART-kontakter: | 1 |
| Diagonal skärmstorlek: | 109 cm |
| Smart-TV: | Ja |
| Text-TV funktioner: | Ja |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Antal USB 2.0 anslutningar: | 2 |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.5 W |
| Kontrastförhållande (medel): | 3000:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Processorkärnor: | 4 |
| Svarstid (medel): | - ms |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 200 x 200 mm |
| PC-In (D-Sub): | Ja |
| Antal talare: | 4 |
| Skärmgränssnitt (OSD): | Ja |
| Bläddrar: | Ja |
| Bildformatsjustering: | 16:9 |
| Inbyggd ljuddekoder: | Dolby Digital, Dolby Digital AC3 |
| Operativsystemversion: | AOSP |
| Digital koaxialutgång för ljud: | 1 |
| Hotelläge: | Ja |
| Funktion för undertexter: | Ja |
| Inbyggd programvara uppgraderas via: | USB |
| Färg på stativet: | Svart |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med TELE System SONIC43 SM4K LS10 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Tv TELE System Manualer
5 September 2025
4 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
24 Augusti 2025
24 Augusti 2025
23 Augusti 2025
23 Augusti 2025
22 Augusti 2025
Tv Manualer
Nyaste Tv Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
26 Mars 2026