TELE System Sound39 LED08 Bruksanvisning
TELE System Tv Sound39 LED08
Läs gratis den bruksanvisning för TELE System Sound39 LED08 (50 sidor) i kategorin Tv. Guiden har ansetts hjälpsam av 32 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om TELE System Sound39 LED08 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/50

TELESystem
1
Produktspecifikationer
| Varumärke: | TELE System |
| Kategori: | Tv |
| Modell: | Sound39 LED08 |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Skärm diagonal: | 39 " |
| Upplösning: | 1366 x 768 pixlar |
| Wi-Fi: | Nej |
| Ljudformat som stöds: | AAC, AAC HE |
| Videoformat som stöds: | AVC, H.264, H.265, HEVC, MPEG2, MPEG4 |
| Videolägen som stöds: | 720p |
| Skärmform: | Platt |
| Ljusstyrka: | 200 cd/m² |
| Antal HDMI-portar: | 3 |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| HDR-stöd: | Nej |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1280 x 720 (HD 720), 1360 x 768 (WXGA) |
| Common Interface Plus (CI+): | Ja |
| Typ av tuner: | Digital |
| Internet-TV: | Nej |
| Inbyggd subwoofer: | Ja |
| På/av timer: | Ja |
| Automatisk kanalsökning: | Ja |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| bruksanvisning: | Ja |
| HD-typ: | HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Bredd (utan stativ): | 889 mm |
| Höjd (utan stativ): | 552 mm |
| Bredd (med stativ): | 889 mm |
| Djup (med stativ): | 218 mm |
| Höjd (med stativ): | 611 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| Analogt signalformatsystem: | Stöds inte |
| VESA-fäste: | Ja |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Uteffekt (RMS): | 10 W |
| Skrivbordsstativ: | Ja |
| Djup (utan stativ): | 81 mm |
| Digitalt signalformatsystem: | DVB-S2, DVB-T2 |
| Strömförbrukning (vanlig): | 75 W |
| Föräldrakontroll: | Ja |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| PC-ljud in: | Ja |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| OSD-språk: | DEU, DUT, ENG, ESP, FRE, ITA, POL, SWE |
| Subwoofer RMS-effekt: | 10 W |
| Komprimeringsformat: | H.264, H.265 |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Nej |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Antal SCART-kontakter: | 1 |
| Diagonal skärmstorlek: | 97.8 cm |
| Smart-TV: | Nej |
| På / av-knapp: | Ja |
| Text-TV funktioner: | Ja |
| Antal USB 2.0 anslutningar: | 1 |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.5 W |
| Kontrastförhållande (medel): | 3000:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Svarstid (medel): | - ms |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 200 x 200 mm |
| Komponentvideo in (YPbPr / YCbCr): | 1 |
| PC-In (D-Sub): | Nej |
| Antal talare: | 2 |
| Skärmgränssnitt (OSD): | Ja |
| Antal OSD språk: | 8 |
| Vanligt gränssnitt (CI): | Nej |
| Timeshift-funktion: | Ja |
| Bildformatsjustering: | 4:3, 16:9 |
| Hotelläge: | Ja |
| Funktion för undertexter: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med TELE System Sound39 LED08 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Tv TELE System Manualer
5 September 2025
4 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
24 Augusti 2025
24 Augusti 2025
23 Augusti 2025
23 Augusti 2025
22 Augusti 2025
Tv Manualer
Nyaste Tv Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
26 Mars 2026