TELE System PALCO24 LED09 Bruksanvisning
TELE System Tv PALCO24 LED09
Läs gratis den bruksanvisning för TELE System PALCO24 LED09 (66 sidor) i kategorin Tv. Guiden har ansetts hjälpsam av 34 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om TELE System PALCO24 LED09 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/66

TELESystem
1
Produktspecifikationer
| Varumärke: | TELE System |
| Kategori: | Tv |
| Modell: | PALCO24 LED09 |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Skärm diagonal: | 24 " |
| Upplösning: | 1366 x 768 pixlar |
| Wi-Fi: | Nej |
| Ljudformat som stöds: | AAC, MP1, MP2, MP3 |
| Videoformat som stöds: | AVC, AVI, H.264, H.265, HEVC, MKV, MPEG2, MPEG4 |
| Videolägen som stöds: | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 768p |
| Skärmform: | Platt |
| Ljusstyrka: | 180 cd/m² |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| DVI-port: | Nej |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| HDR-stöd: | Nej |
| Grafikupplösningar som stöds: | 854 x 480 (WVGA), 1024 x 576 (WSVGA), 1024 x 768 (XGA), 1152 x 864 (XGA+), 1280 x 720 (HD 720), 1360 x 768 (WXGA), 1366 x 768 |
| Common Interface Plus (CI+): | Ja |
| Typ av tuner: | Digital |
| Internet-TV: | Ja |
| Adaptiv ljudkontroll (ASC): | Ja |
| Rullbar skärm: | Nej |
| På/av timer: | Ja |
| Automatisk kanalsökning: | Ja |
| Mobile High-Definition Link (MHL): | Nej |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Antal mottagare: | 1 tuners |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Bredd (utan stativ): | 548 mm |
| Höjd (utan stativ): | 334 mm |
| Vikt (utan stativ): | - g |
| Bredd (med stativ): | 548 mm |
| Djup (med stativ): | 132 mm |
| Höjd (med stativ): | 349 mm |
| Monteringssats: | Ja |
| Skärmtyp: | LED |
| Kontrolltyp: | Trådlös |
| Analogt signalformatsystem: | Stöds inte |
| VESA-fäste: | Ja |
| Typ av fjärrkontroll: | Dual |
| Uteffekt (RMS): | 10 W |
| Skrivbordsstativ: | Ja |
| Djup (utan stativ): | 37 mm |
| Digitalt signalformatsystem: | DVB-S2, DVB-T2 |
| Elektronisk programguide (EPG): | Ja |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar: | 1 |
| Strömförbrukning (vanlig): | 36 W |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| PC-ljud in: | Ja |
| Kabel inkluderad: | AC |
| Komprimeringsformat: | AVC, H.264, H.265, HEVC, MPEG2, MPEG4 |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Ja |
| Firmware kan uppgraderas: | Ja |
| Strömingång: | Ja |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Antal SCART-kontakter: | 1 |
| Diagonal skärmstorlek: | 59.9 cm |
| Smart-TV: | Nej |
| Bildkomprimeringsformat: | JPG |
| På / av-knapp: | Ja |
| Text-TV funktioner: | Ja |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.5 W |
| Kontrastförhållande (medel): | 3000:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Bluetooth: | Nej |
| Svarstid (medel): | - ms |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Ingående kompositvideo: | 1 |
| Komponentvideo in (YPbPr / YCbCr): | 1 |
| PC-In (D-Sub): | Nej |
| Antal talare: | 2 |
| Skärmgränssnitt (OSD): | Ja |
| Vilolägestimer: | Ja |
| Vanligt gränssnitt (CI): | Ja |
| Bläddrar: | Ja |
| Timeshift-funktion: | Ja |
| Bildformatsjustering: | 4:3, 16:9, Auto |
| Inbyggd ljuddekoder: | Dolby Digital, Dolby Digital Plus |
| Ljudreturkanal (ARC): | Ja |
| Digital koaxialingång för ljud: | 1 |
| Digital koaxialutgång för ljud: | 1 |
| Grundläggande hotelläge: | Ja |
| Hotelläge: | Ja |
| Funktion för undertexter: | Ja |
| Förstärkt returkanal för audio (eARC): | Ja |
| Inbyggd programvara uppgraderas via: | Network, USB |
| E-handbok: | Ja |
| Text-TV standard: | EPG |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med TELE System PALCO24 LED09 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Tv TELE System Manualer
5 September 2025
4 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
24 Augusti 2025
24 Augusti 2025
23 Augusti 2025
23 Augusti 2025
22 Augusti 2025
Tv Manualer
Nyaste Tv Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
26 Mars 2026