TELE System Smart 40 SC10 Bruksanvisning
TELE System Tv Smart 40 SC10
Läs gratis den bruksanvisning för TELE System Smart 40 SC10 (12 sidor) i kategorin Tv. Guiden har ansetts hjälpsam av 40 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om TELE System Smart 40 SC10 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/12

Produktspecifikationer
| Varumärke: | TELE System |
| Kategori: | Tv |
| Modell: | Smart 40 SC10 |
| Skärm diagonal: | 39.5 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Wi-Fi: | Ja |
| Wi-Fi-standarder: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ljudformat som stöds: | AAC, AAC HE, MP1 |
| Videoformat som stöds: | AVC, H.264, H.265, HEVC, MPEG2, MPEG4 |
| Videolägen som stöds: | 1080p |
| Skärmform: | Platt |
| Ljusstyrka: | 220 cd/m² |
| Antal HDMI-portar: | 3 |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| HDR-stöd: | Nej |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Common Interface Plus (CI+): | Ja |
| Typ av tuner: | Analog och digital |
| Internet-TV: | Ja |
| Energieffektivitetsklass (SDR): | F |
| webbläsare: | Ja |
| På/av timer: | Ja |
| Automatisk kanalsökning: | Ja |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 176 ° |
| Bredd (utan stativ): | 903 mm |
| Höjd (utan stativ): | 517 mm |
| Bredd (med stativ): | 903 mm |
| Djup (med stativ): | 222 mm |
| Höjd (med stativ): | 561 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| VESA-fäste: | Ja |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Uteffekt (RMS): | 10 W |
| Skrivbordsstativ: | Ja |
| Djup (utan stativ): | 87 mm |
| Digitalt signalformatsystem: | DVB-S2, DVB-T2 |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar: | - kWh |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar: | - kWh |
| Installerat operativsystem: | Android |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar: | 1 |
| Strömförbrukning (vanlig): | 70 W |
| Föräldrakontroll: | Ja |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| Komprimeringsformat: | H.264, H.265 |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Ja |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Smart-TV: | Ja |
| Text-TV funktioner: | Ja |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Antal USB 2.0 anslutningar: | 2 |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.5 W |
| Kontrastförhållande (medel): | 5000:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Svarstid (medel): | - ms |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 176 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 200 x 100 mm |
| PC-In (D-Sub): | Nej |
| Antal talare: | 2 |
| Skärmgränssnitt (OSD): | Ja |
| Vanligt gränssnitt (CI): | Ja |
| Bildformatsjustering: | 4:3, 16:9 |
| Inbyggd ljuddekoder: | Dolby Digital, Dolby Digital Plus |
| Ljudreturkanal (ARC): | Ja |
| Operativsystemversion: | 9.0 |
| Digital koaxialutgång för ljud: | 1 |
| Hotelläge: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med TELE System Smart 40 SC10 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Tv TELE System Manualer
5 September 2025
4 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
24 Augusti 2025
24 Augusti 2025
23 Augusti 2025
23 Augusti 2025
22 Augusti 2025
Tv Manualer
Nyaste Tv Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
26 Mars 2026