TELE System TS32 SMX10 Bruksanvisning
TELE System Tv TS32 SMX10
Läs gratis den bruksanvisning för TELE System TS32 SMX10 (26 sidor) i kategorin Tv. Guiden har ansetts hjälpsam av 37 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om TELE System TS32 SMX10 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/26

ITALIANO
Produktspecifikationer
| Varumärke: | TELE System |
| Kategori: | Tv |
| Modell: | TS32 SMX10 |
| Årlig energiförbrukning: | 56 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A |
| Skärm diagonal: | 31.5 " |
| Upplösning: | 1366 x 768 pixlar |
| Wi-Fi: | Ja |
| Wi-Fi-standarder: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ljudformat som stöds: | AAC, HE-AAC |
| Videoformat som stöds: | AVC, AVI, H.264, H.265, HEVC, MKV, MP4, MPEG2, MPEG4 |
| Videolägen som stöds: | 768p |
| Skärmform: | Platt |
| Ljusstyrka: | 200 cd/m² |
| Antal HDMI-portar: | 3 |
| Strömförbrukning (max): | 36 W |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| HDR-stöd: | Nej |
| Internminne: | 8000 MB |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1366 x 768 |
| Typ av tuner: | Analog och digital |
| Internet-TV: | Ja |
| Färgdjup: | 10 bit |
| På/av timer: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 176 ° |
| Bredd (utan stativ): | 732 mm |
| Höjd (utan stativ): | 434 mm |
| Bredd (med stativ): | 732 mm |
| Djup (med stativ): | 191 mm |
| Höjd (med stativ): | 480 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| VESA-fäste: | Ja |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Uteffekt (RMS): | 16 W |
| Skrivbordsstativ: | Ja |
| Djup (utan stativ): | 75 mm |
| Digitalt signalformatsystem: | DVB-S2, DVB-T2 |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar: | - kWh |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar: | - kWh |
| Installerat operativsystem: | Android |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar: | 1 |
| Strömförbrukning (vanlig): | - W |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| Ljuddämpning: | Nej |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Ja |
| Firmware kan uppgraderas: | Ja |
| Strömingång: | Ja |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Antal SCART-kontakter: | 1 |
| Diagonal skärmstorlek: | 81.3 cm |
| Smart-TV: | Ja |
| Text-TV funktioner: | Ja |
| Antal USB 2.0 anslutningar: | 1 |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Kontrastförhållande (medel): | 3000:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Processorkärnor: | 4 |
| Bluetooth: | Nej |
| Svarstid (medel): | - ms |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 176 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 200 x 100 mm |
| Komponentvideo in (YPbPr / YCbCr): | 1 |
| Antal talare: | 2 |
| Skärmgränssnitt (OSD): | Ja |
| Vanligt gränssnitt (CI): | Ja |
| Timeshift-funktion: | Ja |
| Operativsystemversion: | 7.0 AOSP |
| Digital koaxialutgång för ljud: | 1 |
| Funktion för undertexter: | Ja |
| Inbyggd programvara uppgraderas via: | USB |
| Färg på stativet: | Svart |
| Typ av stativ: | Anslutet ställ |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med TELE System TS32 SMX10 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Tv TELE System Manualer
5 September 2025
4 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
24 Augusti 2025
24 Augusti 2025
23 Augusti 2025
23 Augusti 2025
22 Augusti 2025
Tv Manualer
Nyaste Tv Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
26 Mars 2026