Tesla BS102B Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Tesla BS102B (12 sidor) i kategorin våg. Denna manual har varit användbar för 3 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.2 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.9 MB
Antal sidor
12
Nedladdningar
1.129
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Tesla |
| Kategori: | våg |
| Modell: | BS102B |
| Vikt: | 1250 g |
| Bredd: | 23 mm |
| Djup: | 300 mm |
| Höjd: | 300 mm |
| Förpackningens bredd: | 30 mm |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Modell: | Elektronisk personvåg |
| Måttenhet: | kg/lb |
| Batterityp: | AAA |
| Maxvikt: | 180 kg |
| Antal batterier: | 2 |
| Produktens färg: | Svart |
| Låddjup: | 312 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 1400 g |
| Strömkälla av typen: | Batteri |
| Exakthet: | 100 g |
| Lägsta viktkapacitet: | 3 kg |
våg Tesla Manualer
8 Mars 2026
våg Manualer
Nyaste våg Manualer
25 Mars 2026
20 Mars 2026