TFA 60.2554.01 Bruksanvisning
TFA Klockradio 60.2554.01
Läs gratis den bruksanvisning för TFA 60.2554.01 (44 sidor) i kategorin Klockradio. Guiden har ansetts hjälpsam av 36 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om TFA 60.2554.01 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/44

Bedienungsanleitung
Instruction manual
Mode d’emploi
Istruzioni per l'uso
Gebruiksaanwijzing
Instrucciones de uso
Kat. Nr. 60.2554
RoHS
TFA_No. 60.2554_Anleitung 24.05.2019 11:47 Uhr Seite 1
Produktspecifikationer
| Varumärke: | TFA |
| Kategori: | Klockradio |
| Modell: | 60.2554.01 |
| Vikt: | 181 g |
| Bredd: | 152 mm |
| Djup: | 73 mm |
| Höjd: | 45 mm |
| Antal larm: | 2 |
| Certifiering: | TFA |
| Modell: | Digital väckarklocka |
| Bakgrundsbelysning: | Ja |
| USB-laddningsport: | Ja |
| Temperaturindikator: | Ja |
| Antal batterier: | 1 |
| Produktens färg: | Svart |
| bruksanvisning: | Ja |
| Snooze funktion: | Ja |
| Skärmtyp: | LCD |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Material, hölje: | Plast |
| Kabel inkluderad: | Micro-USB |
| Strömkälla: | Batteri |
| Temperatur mätenheter: | F, °C |
| Av- och på-knapp: | Ja |
| Intervall för temperaturmätning: | 0 - 50 ° C |
| Veckodag indikation: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med TFA 60.2554.01 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Klockradio TFA Manualer
29 Januari 2026
9 September 2025
7 September 2025
6 September 2025
6 September 2025
6 September 2025
6 September 2025
6 September 2025
6 September 2025
6 September 2025
Klockradio Manualer
Nyaste Klockradio Manualer
22 Mars 2026
29 Januari 2026
18 Oktober 2025
17 Oktober 2025
16 Oktober 2025
11 Oktober 2025
10 Oktober 2025
10 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025