TFA 60.2503 Bruksanvisning
TFA Klockradio 60.2503
Läs gratis den bruksanvisning för TFA 60.2503 (24 sidor) i kategorin Klockradio. Guiden har ansetts hjälpsam av 37 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om TFA 60.2503 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/24

Kat. Nr. 60.2503
Bedienungsanleitung
Operating Instructions
Mode d’emploi
Istruzioni
Instrucciones para el manejo
Gebruiksaanwijzing
ROHS
TFA_No. 60.2503 Anleitung 29.06.2009 15:15 Uhr Seite 1
Produktspecifikationer
| Varumärke: | TFA |
| Kategori: | Klockradio |
| Modell: | 60.2503 |
| Vikt: | 154 g |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 100 mm |
| Höjd: | 860 mm |
| Modell: | Digital väckarklocka |
| Bakgrundsbelysning: | Ja |
| Temperaturindikator: | Ja |
| Batterityp: | AA |
| Tidsformat: | 12/24h |
| Antal batterier: | 2 |
| Produktens färg: | Svart, silver |
| Snooze funktion: | Nej |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Produktstorlek (BxDxH): | 86 x 60 x 86 mm |
| Batterier medföljer: | Ja |
| Strömkälla: | Batteri |
| Temperatur mätenheter: | F, °C |
| Intervall för temperaturmätning: | -5 - 50 ° C |
| Datumindikering: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med TFA 60.2503 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Klockradio TFA Manualer
29 Januari 2026
9 September 2025
7 September 2025
6 September 2025
6 September 2025
6 September 2025
6 September 2025
6 September 2025
6 September 2025
6 September 2025
Klockradio Manualer
Nyaste Klockradio Manualer
22 Mars 2026
29 Januari 2026
18 Oktober 2025
17 Oktober 2025
16 Oktober 2025
11 Oktober 2025
10 Oktober 2025
10 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025