TFA 60.2560.10 Bruksanvisning
TFA Klockradio 60.2560.10
Läs gratis den bruksanvisning för TFA 60.2560.10 (52 sidor) i kategorin Klockradio. Guiden har ansetts hjälpsam av 31 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om TFA 60.2560.10 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/52

Bedienungsanleitung
Operating Instructions
Mode d’emploi
Istruzioni per l’uso
Gebruiksaanwiijzing
Instrucciones de uso
Kat. Nr. 60.2560.xx
Instruction manuals
www.tfa-dostmann.de/en/service/downloads/instruction-manuals
TFA_No. 60.2560_Anleitung_ 23.12.2020 17:11 Uhr Seite 1
Produktspecifikationer
| Varumärke: | TFA |
| Kategori: | Klockradio |
| Modell: | 60.2560.10 |
| Vikt: | 116 g |
| Bredd: | 71 mm |
| Djup: | 37 mm |
| Höjd: | 117 mm |
| Volymkontroll: | Knappar |
| Form: | Rektangel |
| Modell: | Digital väckarklocka |
| Bakgrundsbelysning: | Ja |
| Rekommenderat kön: | Alla |
| Batterityp: | AA |
| Tidsformat: | 12/24h |
| Antal batterier: | 2 |
| Produktens färg: | Antracit |
| bruksanvisning: | Ja |
| Snooze funktion: | Ja |
| Skärmtyp: | LCD |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Material, hölje: | Plast |
| Batterispänning: | 1.5 V |
| Batterier medföljer: | Nej |
| Strömkälla: | Batteri |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med TFA 60.2560.10 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Klockradio TFA Manualer
29 Januari 2026
9 September 2025
7 September 2025
6 September 2025
6 September 2025
6 September 2025
6 September 2025
6 September 2025
6 September 2025
6 September 2025
Klockradio Manualer
Nyaste Klockradio Manualer
22 Mars 2026
29 Januari 2026
18 Oktober 2025
17 Oktober 2025
16 Oktober 2025
11 Oktober 2025
10 Oktober 2025
10 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025