Thomson 23LB040S5 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Thomson 23LB040S5 (20 sidor) i kategorin Tv. Guiden har ansetts hjälpsam av 26 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Thomson 23LB040S5 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/20

User manual
20LB040S5
20LB040S5U
23LB040S5
23LB040S5U
01-EFC030-cov 15/06/05 13:49 Page 1 (PANTONE 405 C film)
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Thomson |
| Kategori: | Tv |
| Modell: | 23LB040S5 |
| Skärm diagonal: | 23 " |
| Upplösning: | 1366 x 768 pixlar |
| Ljusstyrka: | 500 cd/m² |
| Text-TV nivå: | 1.5 |
| Produktens färg: | Silver |
| HD-typ: | HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 170 ° |
| Bredd (utan stativ): | 766 mm |
| Höjd (utan stativ): | 458 mm |
| Vikt (utan stativ): | 14000 g |
| Skärmtyp: | LCD |
| Analogt signalformatsystem: | PAL, SECAM |
| Vikt inkl. förpackning: | 18000 g |
| Djup (utan stativ): | 161 mm |
| Displaytyp: | TFT |
| Kontrastförhållande (medel): | 550:1 |
| Externa anslutningar: | -Antenna;\n-Scart 1(CVBS / RGB / S-VIDEO);\n-CINCH audio 2in;\n-CINCH video 2in;\n-CINCH subwoofer out;\n-VGA in/Audio L/R in;\n-YPrPb CrCb; |
| Svarstid (medel): | 8 ms |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 170 ° |
| Teletext: | 10 sidor |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Thomson 23LB040S5 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Tv Thomson Manualer
9 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
Tv Manualer
Nyaste Tv Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
26 Mars 2026