Thomson 32HA2S13W Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Thomson 32HA2S13W (34 sidor) i kategorin Tv. Guiden har ansetts hjälpsam av 27 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Thomson 32HA2S13W eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/34

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Thomson |
| Kategori: | Tv |
| Modell: | 32HA2S13W |
| Skärm diagonal: | 32 " |
| Upplösning: | 1366 x 768 pixlar |
| Wi-Fi: | Ja |
| Videoformat som stöds: | HEVC/H.265 |
| Skärmform: | Platt |
| Ljusstyrka: | - cd/m² |
| Antal HDMI-portar: | 3 |
| HDMI-version: | 1.4 |
| Common Interface Plus (CI+): | Ja |
| Typ av tuner: | Digital |
| Energieffektivitetsklass (SDR): | E |
| Energieffektivitetsklass (HDR): | E |
| Vikt (med stativ): | 5000 g |
| Produktens färg: | Vit |
| HD-typ: | HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Bredd (utan stativ): | 719 mm |
| Höjd (utan stativ): | 423 mm |
| Bredd (med stativ): | 719 mm |
| Djup (med stativ): | 151 mm |
| Höjd (med stativ): | 456 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| Analogt signalformatsystem: | Stöds inte |
| VESA-fäste: | Nej |
| Uteffekt (RMS): | - W |
| Djup (utan stativ): | 82 mm |
| Digitalt signalformatsystem: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar: | 26 kWh |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar: | - kWh |
| Installerat operativsystem: | Android |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar: | 1 |
| Strömförbrukning (vanlig): | 56 W |
| Equalizer: | Ja |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Ja |
| Diagonal skärmstorlek: | 80 cm |
| Smart-TV: | Ja |
| Antal USB 2.0 anslutningar: | 2 |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Processorkärnor: | 4 |
| Bluetooth: | Ja |
| Röststyrning: | Ja |
| Googles program stödjer: | Google Chromecast |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| PC-In (D-Sub): | Nej |
| Antal talare: | 2 |
| Standard uppdateringsfrekvens: | 60 hz |
| Vanligt gränssnitt (CI): | Nej |
| Inbyggd ljuddekoder: | DTS Digital Surround, Dolby Digital 2.0 Mono |
| Operativsystemversion: | Android 11 |
| HbbTV: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Thomson 32HA2S13W ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Tv Thomson Manualer
9 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
Tv Manualer
Nyaste Tv Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
26 Mars 2026