Thomson 50UA5S13 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Thomson 50UA5S13 (34 sidor) i kategorin Tv. Guiden har ansetts hjälpsam av 34 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Thomson 50UA5S13 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/34

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Thomson |
| Kategori: | Tv |
| Modell: | 50UA5S13 |
| Skärm diagonal: | 50 " |
| Upplösning: | 3840 x 2160 pixlar |
| Wi-Fi: | Ja |
| Videoformat som stöds: | HEVC/H.265 |
| Appdistributionsplattform: | Google Play |
| Skärmform: | Platt |
| Ljusstyrka: | - cd/m² |
| Antal HDMI-portar: | 4 |
| Strömförbrukning (max): | 100 W |
| HDR-stöd: | Ja |
| HDMI-version: | 2.0 |
| Common Interface Plus (CI+): | Ja |
| Typ av tuner: | Analog och digital |
| Internet-TV: | Ja |
| Energieffektivitetsklass (SDR): | E |
| Energieffektivitetsklass (HDR): | E |
| Automatisk kanalsökning: | Ja |
| Ramlös design: | Ja |
| Inbyggd Chromecast: | Ja |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Fungerar med Google Assistant: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | 4K Ultra HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Bredd (utan stativ): | 1111 mm |
| Höjd (utan stativ): | 643 mm |
| Vikt (utan stativ): | 8500 g |
| Bredd (med stativ): | 1111 mm |
| Djup (med stativ): | 260 mm |
| Höjd (med stativ): | 692 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| VESA-fäste: | Ja |
| Vikt inkl. förpackning: | 11700 g |
| Uteffekt (RMS): | 16 W |
| Djup (utan stativ): | 75 mm |
| Digitalt signalformatsystem: | DVB-T2, DVB-S, DVB-C, DVB-S2, DVB-T |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar: | 53 kWh |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar: | 54 kWh |
| Installerat operativsystem: | Android TV |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar: | 1 |
| Strömförbrukning (vanlig): | - W |
| Equalizer: | Ja |
| Ljuddämpning: | Ja |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Ja |
| Diagonal skärmstorlek: | 126 cm |
| Typ av LED-bakgrundsbelysning: | Direct-LED |
| Smart-TV: | Ja |
| Antal USB 2.0 anslutningar: | 2 |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.5 W |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| HDR-teknik (High Dynamic Range): | Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Processorkärnor: | 4 |
| Bluetooth: | Ja |
| Röststyrning: | Ja |
| Svarstid (medel): | - ms |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 200 x 200 mm |
| Ingående kompositvideo: | 1 |
| Digital optisk utgång för ljud: | 1 |
| PC-In (D-Sub): | Nej |
| Antal talare: | 2 |
| Standard uppdateringsfrekvens: | 60 hz |
| Antal RF-ingångar: | 2 |
| Vanligt gränssnitt (CI): | Ja |
| Inbyggd ljuddekoder: | Dolby Atmos |
| Ljudreturkanal (ARC): | Ja |
| Operativsystemversion: | 11.0 |
| HbbTV: | Ja |
| Typ av stativ: | Benstativ |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Thomson 50UA5S13 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Tv Thomson Manualer
9 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
Tv Manualer
Nyaste Tv Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
26 Mars 2026