Thomson 55UE6400W Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Thomson 55UE6400W (16 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Thomson 55UE6400W eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Thomson |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | 55UE6400W |
| Färg på produkten: | Wit |
| Vikt: | 2000 g |
| Bredd: | 66 mm |
| Djup: | 66 mm |
| Höjd: | 400 mm |
| Förpackningens bredd: | 1395 mm |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Skärm diagonal: | 55 " |
| Upplösning: | 3840 x 2160 pixlar |
| Wi-Fi: | Ja |
| Bluetooth-profiler: | A2DP, HID |
| Videoformat som stöds: | H.264, H.265, MPEG2 |
| Anslutningsteknik: | Bedraad |
| Typ av strömkälla: | AC |
| Skärmform: | Platt |
| Ljusstyrka: | - cd/m² |
| Antal HDMI-portar: | 3 |
| Genomsnittlig effekt: | 20 W |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| HDCP: | Ja |
| HDR-stöd: | Ja |
| HDMI-version: | 2.0 |
| Common Interface Plus (CI+): | Ja |
| Typ av tuner: | Analog och digital |
| Internet-TV: | Ja |
| Ljudlägen: | Dolby Audio |
| webbläsare: | Ja |
| Vikt (med stativ): | 12400 g |
| Kvicksilverinnehåll: | 0 mg |
| Equalizerinställningar: | Nee |
| Consumer Electronics Control (CEC): | T-link |
| Automatisk kanalsökning: | Ja |
| Impedans: | 8 Ohm |
| Spelläge: | Ja |
| Ljudutgångskanaler: | 1.0 kanalen |
| Högtalarplacering: | Vloer |
| Peak Music Power Output (PMPO): | 30 W |
| Frekvensomfång: | 250 - 20 Hz |
| HDCP-version: | 2.2 |
| HID-stöd: | Ja |
| Inbyggd Chromecast: | Ja |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Tweeter: | Ja |
| Smarta funktioner: | Movie, Sports |
| Produktens färg: | Vit |
| HD-typ: | 4K Ultra HD |
| Bredd (utan stativ): | 1242 mm |
| Höjd (utan stativ): | 730 mm |
| Vikt (utan stativ): | 12200 g |
| Bredd (med stativ): | 1242 mm |
| Djup (med stativ): | 240 mm |
| Höjd (med stativ): | 733 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| Analogt signalformatsystem: | NTSC, PAL, SECAM |
| VESA-fäste: | Ja |
| Typ av fjärrkontroll: | RC802N4 |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Låddjup: | 150 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 17000 g |
| Uteffekt (RMS): | 16 W |
| Digitalt signalformatsystem: | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Elektronisk programguide (EPG): | Ja |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar: | 125 kWh |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar: | - kWh |
| Installerat operativsystem: | Android |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar: | 1 |
| Strömförbrukning (vanlig): | 85 W |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Equalizer: | Ja |
| Ljuddämpning: | Ja |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Ja |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Diagonal skärmstorlek: | 139.7 cm |
| Smart-TV: | Ja |
| Text-TV funktioner: | Ja |
| Antal USB 2.0 anslutningar: | 2 |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.21 W |
| HDR-teknik (High Dynamic Range): | High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Processorkärnor: | 4 |
| Bluetooth: | Ja |
| Smartphone fjärrsupport: | Ja |
| Svarstid (medel): | - ms |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 200 x 200 mm |
| Komponentvideo in (YPbPr / YCbCr): | 1 |
| Digital optisk utgång för ljud: | 1 |
| Antal talare: | 2 |
| Skärmgränssnitt (OSD): | Ja |
| Antal OSD språk: | 29 |
| Benämning av dynamiskt kontrastförhållande: | Mega Kontrast |
| Inbyggd ljuddekoder: | Dolby Digital AC4 |
| Bakgrundsbelysningsteknik med dimmerfunktion: | Dimming Pro |
| Operativsystemversion: | 9.0 |
| Hotelläge: | Ja |
| Videoappar: | Amazon Prime Video, Netflix, YouTube |
| Funktion för undertexter: | Ja |
| Common Interface Plus (CI+)-version: | 1.4 |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV)-version: | 2.0.2 |
| HbbTV: | Ja |
| Färg på stativet: | Vit |
| Typ av stativ: | Benstativ |
| Programmerbart tidsintervall: | 8 dagar |
| Högtalarriktning: | Nedåtriktad |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Thomson 55UE6400W ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Thomson Manualer
28 Augusti 2024
23 Augusti 2024
22 Augusti 2024
21 Augusti 2024
19 Augusti 2024
16 Augusti 2024
14 Augusti 2024
4 Augusti 2024
4 Augusti 2024
29 Juli 2024
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025