Thomson 70UD6406 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Thomson 70UD6406 (16 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 12 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Thomson 70UD6406 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Thomson |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | 70UD6406 |
| Höjd: | 1064 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 364 kWh |
| Sladdlängd: | 1.5 m |
| Förpackningens bredd: | 1728 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | B |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Skärm diagonal: | 70 " |
| Upplösning: | 3840 x 2160 pixlar |
| Wi-Fi: | Ja |
| Wi-Fi-standarder: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Skärmform: | Platt |
| Ljusstyrka: | 420 cd/m² |
| Antal HDMI-portar: | 3 |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Strömförbrukning (max): | 300 W |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| HDCP: | Ja |
| HDR-stöd: | Ja |
| HDMI-version: | 2.0b |
| Grafikupplösningar som stöds: | 3840 x 2160 |
| Common Interface Plus (CI+): | Ja |
| Typ av tuner: | Analog och digital |
| Internet-TV: | Ja |
| webbläsare: | Ja |
| Vikt (med stativ): | 28800 g |
| Bildbehandlingsteknik: | Thomson Pure Image Ultra HD |
| Kvicksilverinnehåll: | 0 mg |
| Consumer Electronics Control (CEC): | T-link |
| Automatisk kanalsökning: | Ja |
| Spelläge: | Ja |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| HDMI Quick Switch: | Ja |
| Automatisk volymjustering: | Ja |
| Smarta funktioner: | Movie, Sports |
| Produktens färg: | Silver |
| HD-typ: | 4K Ultra HD |
| Bredd (utan stativ): | 1564 mm |
| Höjd (utan stativ): | 920 mm |
| Vikt (utan stativ): | 28000 g |
| Bredd (med stativ): | 1564 mm |
| Djup (med stativ): | 324 mm |
| Höjd (med stativ): | 978 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| Analogt signalformatsystem: | NTSC, PAL, SECAM |
| VESA-fäste: | Ja |
| Typ av fjärrkontroll: | RC802N2 |
| Låddjup: | 234 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 42000 g |
| Uteffekt (RMS): | 16 W |
| Djup (utan stativ): | - mm |
| Digitalt signalformatsystem: | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Elektronisk programguide (EPG): | Ja |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar: | 1 |
| Strömförbrukning (vanlig): | 249 W |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Equalizer: | Ja |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Ljuddämpning: | Ja |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Ja |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Diagonal skärmstorlek: | 177.8 cm |
| Smart-TV: | Ja |
| På / av-knapp: | Ja |
| Batterier medföljer: | Ja |
| Text-TV funktioner: | Ja |
| Antal USB 2.0 anslutningar: | 2 |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.4 W |
| Processorkärnor: | 2 |
| Svarstid (medel): | - ms |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 400 x 200 mm |
| Komponentvideo in (YPbPr / YCbCr): | 1 |
| Digital optisk utgång för ljud: | 1 |
| PC-In (D-Sub): | Nej |
| Antal talare: | 2 |
| Skärmgränssnitt (OSD): | Ja |
| Vilolägestimer: | Ja |
| Antal OSD språk: | 30 |
| Benämning av dynamiskt kontrastförhållande: | Mega Kontrast |
| Rörelse-interpoleringsteknik: | PPI (Picture Performance Index) 1200 |
| Vanligt gränssnitt (CI): | Ja |
| Inbyggd ljuddekoder: | Dolby Digital Plus |
| Ljudreturkanal (ARC): | Ja |
| Videoappar: | Netflix, YouTube |
| 4K-uppskalningsfunktion: | Ja |
| Funktion för undertexter: | Ja |
| Toppförhållande för ljusstyrka: | 73 % |
| Common Interface Plus (CI+)-version: | 1.3 |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV)-version: | 1.5 |
| HbbTV: | Ja |
| Fri från tungmetaller: | Hg (kvicksilver) |
| Programmerbart tidsintervall: | 8 dagar |
| Musikeffekt: | 32 W |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Thomson 70UD6406 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Thomson Manualer
28 Augusti 2024
23 Augusti 2024
22 Augusti 2024
21 Augusti 2024
19 Augusti 2024
16 Augusti 2024
14 Augusti 2024
4 Augusti 2024
4 Augusti 2024
29 Juli 2024
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025