Thomson HED415N Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Thomson HED415N (2 sidor) i kategorin hörlur. Guiden har ansetts hjälpsam av 35 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Thomson HED415N eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/2

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Thomson |
| Kategori: | hörlur |
| Modell: | HED415N |
| Produkttyp: | Hörlurar |
| Material: | Plast |
| Impedans: | 32 Ω |
| Drivenhet: | 40 mm |
| Kabellängd: | 2 m |
| Produktens färg: | Svart, silver |
| Bärstil: | Huvudband |
| 3,5 mm kontakt: | Ja |
| Plätering på anslutningskontakter: | Guld |
| Anslutningsteknologi: | Kabel |
| Antal: | 1 |
| Typ av örondel: | Omslutande |
| Hörlurarnas frekvens: | 20 - 20000 hz |
| Hörlurarkänslighet: | 105 dB |
| Ljudadaptrar ingår: | 6,3 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Thomson HED415N ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
hörlur Thomson Manualer
9 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
7 September 2025
7 September 2025
7 September 2025
hörlur Manualer
Nyaste hörlur Manualer
1 April 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026
26 Mars 2026
25 Mars 2026
24 Mars 2026