Thomson HERO 10 4G Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Thomson HERO 10 4G (186 sidor) i kategorin Tablett. Denna manual har varit användbar för 39 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 4.5 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
186
Nedladdningar
680
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Thomson |
| Kategori: | Tablett |
| Modell: | HERO 10 4G |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Inbyggd display: | Nee |
| Vikt: | 206.6 g |
| Bredd: | 69 mm |
| Djup: | 69 mm |
| Höjd: | 146 mm |
| Användarmanual: | Ja |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Batterikapacitet: | 20100 mAh |
| Nuvarande: | 1.6 A |
| På / Av knapp: | Ja |
| Medföljande kablar: | Micro-USB |
| Ursprungsland: | China |
| Certifiering: | CE |
| Anslutning för nätadapter: | Ja |
| Hållbarhetscertifikat: | RoHS |
| Antal per paket: | 1 stuk(s) |
| Inspänning: | 19 V |
| Laddningskälla: | DC |
| Strömspänningsskydd: | Over current, Overcharge, Short circuit |
| Spännande: | 5 V |
| Laddare kompatibilitet: | Universeel |
| Port 1 utgångsström: | 2.4 A |
| Port 2 utgångsström: | 3.2 A |
| USB Type-C-kontakt: | Ja |
| Batterijcapaciteit: | 74.37 Wh |
| USB Typ-A utgångsportar: | 1 |
Tablett Thomson Manualer
8 September 2025
8 September 2025
7 September 2025
27 Augusti 2024
26 Augusti 2024
Tablett Manualer
Nyaste Tablett Manualer
27 Mars 2026
27 Mars 2026
17 Mars 2026
16 Mars 2026
14 Mars 2026