Trendnet TK-1603R Bruksanvisning
Trendnet ej kategoriserat TK-1603R
Läs gratis den bruksanvisning för Trendnet TK-1603R (2 sidor) i kategorin ej kategoriserat. Guiden har ansetts hjälpsam av 8 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Trendnet TK-1603R eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/2

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Trendnet |
| Kategori: | ej kategoriserat |
| Modell: | TK-1603R |
| Vikt: | 2040 g |
| Strömförsörjning: | 9V DC, 1A |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Maximal upplösning: | 2048 x 1536 pixlar |
| Certifiering: | CE, FCC. |
| Kompatibla operativsystem: | Windows 98SE/ME/2000/XP/2003 Server, Linux, Mac OS. |
| Rackmontering: | Ja |
| Rackkapacitet: | 1U |
| Antal datorer: | 16 |
| Produktens färg: | Svart |
| Produktstorlek (BxDxH): | 407 x 165 x 45 mm |
| Temperatur vid drift: | 0 - 40 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring): | -20 - 60 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 0 - 80 % |
| Video porttyp: | VGA |
| Anslutningsteknologi: | Kabel |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85176200 |
| Antal anslutningar: | 16 |
| Tangentbord anslutningstyp: | USB, PS/2 |
| Mus porttyp: | USB, PS/2 |
| Skanner intervall: | 10 s |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Trendnet TK-1603R ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
ej kategoriserat Trendnet Manualer
30 Mars 2026
19 Oktober 2025
10 September 2025
10 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
ej kategoriserat Manualer
Nyaste ej kategoriserat Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026