Trendnet TUC-ETG Bruksanvisning
Trendnet ej kategoriserat TUC-ETG
Läs gratis den bruksanvisning för Trendnet TUC-ETG (2 sidor) i kategorin ej kategoriserat. Guiden har ansetts hjälpsam av 36 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Trendnet TUC-ETG eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/2

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Trendnet |
| Kategori: | ej kategoriserat |
| Modell: | TUC-ETG |
| Vikt: | 60 g |
| Bredd: | 66 mm |
| Djup: | 30 mm |
| Höjd: | 15 mm |
| LED-indikatorer: | Status |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Certifiering: | CE, FCC |
| Gränssnitt: | Ethernet |
| Kabelteknik: | 10/100/1000BaseT(X) |
| Värdgränssnitt: | USB |
| Maximal dataöverföringshastighet: | 2000 Mbit/s |
| Full duplex: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Windows-operativsystem som stöds: | Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64 |
| Mac-operativsystem som stöds: | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Datahastighet för Ethernet-LAN: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar: | 1 |
| Temperatur vid drift: | 0 - 40 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 0 - 90 % |
| USB-ström: | Ja |
| Anslutningsteknologi: | Kabel |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Ja |
| Wake-on-LAN förberedd: | Ja |
| Kommunikationsstandarder: | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85176990 |
| Intern: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Trendnet TUC-ETG ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
ej kategoriserat Trendnet Manualer
30 Mars 2026
19 Oktober 2025
10 September 2025
10 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
ej kategoriserat Manualer
Nyaste ej kategoriserat Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026