Trendnet TK-216I Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Trendnet TK-216I (2 sidor) i kategorin brytare. Guiden har ansetts hjälpsam av 39 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Trendnet TK-216I eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/2

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Trendnet |
| Kategori: | brytare |
| Modell: | TK-216I |
| Vikt: | 426 g |
| Bredd: | 97 mm |
| Djup: | 83 mm |
| Höjd: | 25 mm |
| Maximal upplösning: | 3840 x 2160 pixlar |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Certifiering: | CE, FCC |
| HDCP: | Ja |
| HDMI-version: | 2.0 |
| Snabbinstallationsguide: | Ja |
| Antal mikrofoningångar: | 1 |
| Antal datorer: | 2 |
| Konsolportar: | 3.5mm headphone, 3.5mm mic, HDMI, USB A |
| Videobandbredd: | 60 hz |
| Ljudanslutningar: | Ja |
| Kabellängd: | 1.2 m |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | 4K Ultra HD |
| Ljudkanaler: | 5.1 |
| Temperatur vid drift: | 0 - 40 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 0 - 90 % |
| Video porttyp: | HDMI |
| Kabel inkluderad: | Audio (3.5mm), HDMI, USB |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85176200 |
| Tangentbord anslutningstyp: | USB |
| Mus porttyp: | USB |
| Antal USB 2.0 typ A-hubbportar: | 2 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Trendnet TK-216I ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
brytare Trendnet Manualer
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
brytare Manualer
Nyaste brytare Manualer
27 Mars 2026
26 Mars 2026
26 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
23 Mars 2026
22 Mars 2026
22 Mars 2026
22 Mars 2026
21 Mars 2026