Trendnet TPE-215GI Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Trendnet TPE-215GI (2 sidor) i kategorin nätverkskort/adapter. Denna manual har varit användbar för 22 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 4.6 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.7 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
1.596
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Trendnet |
| Kategori: | nätverkskort/adapter |
| Modell: | TPE-215GI |
| Vikt: | 386 g |
| Bredd: | 154 mm |
| Djup: | 73 mm |
| Höjd: | 36 mm |
| LED-indikatorer: | PoE, Power |
| Certifiering: | CE, FCC, ETL |
| Maximal räckvidd: | 100 m |
| Snabbinstallationsguide: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Typ av ethernet-gränssnitt: | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Datahastighet för Ethernet-LAN: | 2500 Mbit/s |
| Strömförsörjning via Ethernet (PoE) stöd: | Ja |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar: | 2 |
| Strömförbrukning (vanlig): | 0.7 W |
| Total Power over Ethernet (PoE)-budget: | 30 W |
| Strömförsörjning via Ethernet: | - V |
| Temperatur vid drift: | 0 - 40 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 0 - 90 % |
| Antal produkter som medföljer: | 1 styck |
| Strömkabel ingår: | Ja |
| Kommunikationsstandarder: | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3u |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85044095 |
| Omgivningstemperatur vid drift: | 32 - 104 ° F |
nätverkskort/adapter Trendnet Manualer
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
nätverkskort/adapter Manualer
Nyaste nätverkskort/adapter Manualer
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026