Trendnet TV-IP121W Bruksanvisning
Trendnet övervakningskamera TV-IP121W
Läs gratis den bruksanvisning för Trendnet TV-IP121W (14 sidor) i kategorin övervakningskamera. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Trendnet TV-IP121W eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/14

Quick Installation Guide
TV-IP121W
H/W: A1
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Trendnet |
| Kategori: | övervakningskamera |
| Modell: | TV-IP121W |
| Vikt: | 165 g |
| Maximal upplösning: | 640 x 480 pixlar |
| Certifiering: | CE, FCC |
| Optisk sensorstorlek: | 1/4 " |
| Bildsensortyp: | CMOS |
| Kompatibla operativsystem: | Windows 2000, XP, Vista |
| Strömförsörjning via Ethernet (PoE) stöd: | Nej |
| Produktstorlek (BxDxH): | 70 x 100 x 57 mm |
| Temperatur vid drift: | 0 - 45 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring): | -15 - 60 ° C |
| Kryptering/säkerhet: | WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Minimibelysning: | 0.5 lx |
| Bildfrekvens: | 30 fps |
| Efterlever industristandard: | 802.3u, IEEE 802.11b/g |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Trendnet TV-IP121W ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
övervakningskamera Trendnet Manualer
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
övervakningskamera Manualer
Nyaste övervakningskamera Manualer
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026