Trendnet TV-NVR104 Bruksanvisning
Trendnet övervakningskamera TV-NVR104
Läs gratis den bruksanvisning för Trendnet TV-NVR104 (139 sidor) i kategorin övervakningskamera. Guiden har ansetts hjälpsam av 12 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Trendnet TV-NVR104 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/139

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Trendnet |
| Kategori: | övervakningskamera |
| Modell: | TV-NVR104 |
| Vikt: | 584 g |
| Bredd: | 205 mm |
| Djup: | 198 mm |
| Höjd: | 45 mm |
| LED-indikatorer: | HDD, Network, Power |
| Maximal upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Certifiering: | CE, FCC |
| Uteffekt: | 1 A |
| Maximal lagringskapacitet: | 4 TB |
| VGA (D-Sub) utgångsportar: | 1 |
| HDMI-utgång: | Ja |
| Effekt: | 35 W |
| Strömförsörjning via Ethernet (PoE) stöd: | Ja |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar: | 5 |
| Strömförbrukning (vanlig): | 50 W |
| Temperatur vid drift: | -10 - 55 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 0 - 95 % |
| Utgångsspänning: | 48 V |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| Stöd för nätverksprotokoll: | IPv4, IPv6, UDP, TCP, ICMP, ONVIF v2.2, DHCP, NTP, DNS, DDNS, SMTP, FTP, HTTP, UPnP, RTSP, RTP, RTCP |
| Antalet hårddiskar som stöds: | 1 |
| RCA-ljudingångar: | 2 |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Antal USB 2.0 anslutningar: | 2 |
| Hårddiskens gränssnitt: | Serial ATA II, Serial ATA III |
| Hårddiskens storlek: | 3.5 " |
| Stillbildsupplösning(ar): | 1920 x 1080 (1080p), 1280 x 1024, 1280 x 720 (720p), 1024 x 758 @ 60Hz |
| Videoingångskanaler: | 4 kanaler |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Trendnet TV-NVR104 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
övervakningskamera Trendnet Manualer
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
övervakningskamera Manualer
Nyaste övervakningskamera Manualer
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026