Whirlpool RC8110XAH0 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
16
Nedladdningar
291
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Whirlpool |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | RC8110XAH0 |
| Vikt: | 135 g |
| Bredd: | 110 mm |
| Djup: | 109 mm |
| Höjd: | 27 mm |
| Wi-Fi-standarder: | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Anslutningsteknik: | Draadloos |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Antal Ethernet LAN (RJ-45)-portar: | 1 |
| Gränssnitt: | Ethernet / WLAN |
| WiFi-standard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet LAN, dataöverföringshastigheter: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Nätverksstandard: | IEEE 802.11ac |
| Säkerhetsalgoritmer som stöds: | AES, WEP, WPA, WPA2-Enterprise, WPA3-Enterprise |
| Stöder Windows: | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Förvaringstemperatur: | -10 - 50 °C |
| Internera: | Nee |
| Förvaringsfuktighet: | 20 - 80 procent |
| Spännande: | 12 V |
| Strömförsörjning via USB: | Ja |
| Värdgränssnitt: | USB |
| Maximal dataöverföringshastighet: | - Mbit/s |
| Wifi: | Ja |
| Strömförbrukning (typiskt): | 5.4 W |
| Drifttemperatur (TT): | 0 - 40 °C |