Whirlpool RC8200XYW1 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
16
Nedladdningar
1.242
Betygsätt denna manual
4.9/5 (7 Recensioner)
Produktspecifikationer
Varumärke: Whirlpool
Kategori: Ugn
Modell: RC8200XYW1
Enhetsplacering: Volledig ingebouwd
Inbyggd display: Nee
Vikt: 32100 g
Bredd: 598 mm
Djup: 555 mm
Höjd: 820 mm
Nettoskatt: 1900 W
Antal platsinställningar: 13 couverts
Sladdlängd: 1.28 m
Fördröjd starttimer: Nee
Torkningsklass: A
Cykelns längd: 200 min
Ljudnivå: 49 dB
Årlig-energiförbrukning: 296 kWu
Förpackningens vikt: 33900 g
Energieffektivitetsklass (gammal): A+
Lämplig för paneljustering: Nee
Installationsfackets bredd: 600 mm
Installationsfack djup: 560 mm
Vattenförbrukning per cykel: 12 l
Var klass: A
Nuvarande: 13 A
Installationsfack höjd (min): 820 mm
Justerbara fötter: Ja
Djup när dörren är öppen: 1165 mm
Produktstorlek: Volledige grootte (60 cm)
Saltindikator: Ja
Sköljmedelsindikator: Ja
Tvättprogram: Auto, Eco, Glass/delicate, Intensive 65°C, Normal, Pre-wash
Energiförbrukning per cykel: 1.039 kWu
Årlig vattenförbrukning: 3360 l
Övre korg justerbar höjd: Ja
Installationsfack höjd (max): 820 mm
Temperatur (max): - °C
Strömförbrukning (behåll den på): 6 W
Strömförbrukning (när avstängd): 0.5 W
AC-ingångsspänning: 220-240 V
AC-ingångsfrekvens: 50 Hz