Whirlpool RC8430XTW0 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
12
Nedladdningar
1.061
Betygsätt denna manual
4.6/5 (6 Recensioner)
Kategori: Ugn
Modell: RC8430XTW0
Typ av operation: Knoppen
Färg på produkten: Roestvrijstaal
Inbyggd display: Nee
Vikt: 14000 g
Bredd: 600 mm
Djup: 430 mm
Höjd: - mm
Nettoskatt: 65 W
Ljudnivå: 63 dB
Energie-efficiëntieklasse: B
Årlig-energiförbrukning: 29 kWu
Förpackningens vikt: 17000 g
Förpackningens bredd: 655 mm
Djuppackning: 490 mm
Förpackningshöjd: 440 mm
Snäll: Muurmontage
Motoreffekt: - W
Avgasanslutningsdiameter: 150 mm
Maximal utsugskapacitet: 320.7 m³/uur
Extraktionsmetod: Afvoerend/recirculerend
Vätskedynamisk effektivitetsklass: D
Ljuseffektivitetsklass: A
Fettfilter effektivitetsklass: E
Ljudnivå (låg hastighet): 56 dB
Antal lampor: 2 gloeilamp(en)
Typ lampa: LED
Soort vetfilter: Aluminium
Höjd (min): 760 mm
Höjd (max): 1140 mm
Strömlampa: 4 W
Ljudnivå (hög hastighet: 63 dB
Antal filter: 1 stuk(s)
Antal hastigheter: 3
Intensivt läge: Nee
AC-ingångsspänning: 220-240 V
AC-ingångsfrekvens: 50 Hz