Astell&Kern AK380 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Astell&Kern AK380 (55 sidor) i kategorin hi-fi system. Denna manual har varit användbar för 42 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.8 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
55
Nedladdningar
1.139
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Astell&Kern |
| Kategori: | hi-fi system |
| Modell: | AK380 |
| Vikt: | 79.8 g |
| Bredd: | 230 mm |
| Djup: | 17.9 mm |
| Höjd: | 112.4 mm |
| Batterikapacitet: | 3400 mAh |
| Skärm diagonal: | 4 " |
| Upplösning: | 480 x 800 pixlar |
| Pekskärm: | Ja |
| Wi-Fi: | Ja |
| Wi-Fi-standarder: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ljudformat som stöds: | AAC, AIFF, ALAC, APE, DFF, DSF, FLAC, MP3, OGG, WAV, WMA |
| Modell: | MP4-spelare |
| Total lagringskapacitet: | 256 GB |
| Total harmonisk distorsion (THD): | 0.0008 % |
| Batteriteknik: | Litium Polymer (LiPo) |
| Typ av minneskort: | MicroSD (TransFlash) |
| Produktens färg: | Black, Titanium |
| Hörlursanslutning: | 2.5 mm / 3.5 mm |
| Inbyggd kortläsare: | Ja |
| Windows-operativsystem som stöds: | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows XP |
| Mac-operativsystem som stöds: | Mac OS X 10.7 Lion |
| Material, hölje: | Duralumin |
| Batterispänning: | 3.7 V |
| Högsta minneskortskapacitet: | 256 GB |
| Uppladdningsbara: | Ja |
| Signal/brusförhållande (SNR): | 116 dB |
| Spelarens stödda mediatyper: | Flash minne |
hi-fi system Astell&Kern Manualer
3 September 2025
3 September 2025
10 September 2024
9 September 2024
8 September 2024
hi-fi system Manualer
Nyaste hi-fi system Manualer
31 Mars 2026
21 Mars 2026
20 Mars 2026
19 Mars 2026
18 Mars 2026