Astell&Kern KANN Cube Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Astell&Kern KANN Cube (62 sidor) i kategorin hi-fi system. Denna manual har varit användbar för 51 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 4.8 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
4.0 MB
Antal sidor
62
Nedladdningar
968
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Astell&Kern |
| Kategori: | hi-fi system |
| Modell: | KANN Cube |
| Vikt: | 493 g |
| Bredd: | 31.5 mm |
| Djup: | 87.75 mm |
| Höjd: | 140 mm |
| Upplösning: | 720 x 1280 pixlar |
| Pekskärm: | Ja |
| Wi-Fi: | Ja |
| Wi-Fi-standarder: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ljudformat som stöds: | AAC, AIFF, ALAC, APE, DFF, DSF, FLAC, MP3, MQA, OGG, WAV, WMA |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| USB-anslutning: | USB Type-C |
| Hörlurar: | Nej |
| Total lagringskapacitet: | 128 GB |
| Uppspelningstid: | - h |
| Typ av minneskort: | MicroSD (TransFlash) |
| Produktens färg: | Grå |
| Hörlursanslutning: | 2.5 mm / 3.5 mm |
| Inbyggd kortläsare: | Ja |
| Högsta minneskortskapacitet: | 512 GB |
| Uppladdningsbara: | Ja |
| Andra kamera: | Nej |
| Spelarens stödda mediatyper: | Flash minne |
hi-fi system Astell&Kern Manualer
3 September 2025
10 September 2024
9 September 2024
9 September 2024
8 September 2024
hi-fi system Manualer
Nyaste hi-fi system Manualer
31 Mars 2026
21 Mars 2026
20 Mars 2026
19 Mars 2026
18 Mars 2026