Asus DRW-24F1MT Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Asus DRW-24F1MT (2 sidor) i kategorin Inte kategoriserad. Denna manual har varit användbar för 11 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 4.5 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
1.726
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Inte kategoriserad |
| Modell: | DRW-24F1MT |
| Vikt: | 700 g |
| Bredd: | 146 mm |
| Djup: | 170 mm |
| Höjd: | 41 mm |
| Gränssnitt: | SATA |
| Uppspelningsformat: | CD-RW, DVD-R, DVD-R DL, DVD+R, DVD-RAM, DVD+R DL, DVD-ROM, CD-R, DVD+RW, DVD-RW, CD-ROM |
| Laddningsmekanism: | Fack |
| Montage: | Vågrät/lodrät |
| DVD-RAM skrivhastighet: | 5 X |
| DVD+R läshastighet: | 16 X |
| DVD-R läshastighet: | 16 X |
| DVD-ROM läshastighet: | 16 X |
| CD-RW skrivhastighet: | 24 X |
| DVD-RW läshastighet: | 8 X |
| DVD-RAM läshastighet: | 5 X |
| CD-ROM läshastighet: | 48 X |
| Disc-at-once (DAO): | Ja |
| Session-at-once (SAO): | Ja |
| Track-at-once (TAO): | Ja |
| Paketskrivning: | Ja |
| Slumpmässig skrivning: | Ja |
| DVD-R9 läshastighet: | 40 X |
| Produktens färg: | Svart |
| Windows-operativsystem som stöds: | Ja |
| Temperatur vid drift: | 5 - 45 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring): | -20 - 60 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 20 - 80 % |
| Fuktighet (förvaring): | 15 - 90 % |
| Intern: | Ja |
| Ändamål: | Skrivbord |
| Optisk enhetstyp: | DVD±RW |
| CD skrivhstighet: | 48 X |
| DVD-R skrivhastighet: | 24 X |
| DVD-R skrivhastighet för dubbellager: | 8 X |
| DVD-RW skrivhastighet: | 6 X |
| Läsarhastighet CD: | 48 X |
| Läshastighet, DVD-R Double Layer: | 12 X |
| CD-RW read speed: | 48 X |
| Läshastighet, DVD+R Double Layer: | 12 X |
| DVD+RAM läshastighet: | 12 X |
| Optisk disk, diameter: | 80, 120 mm |
| DVD-enhet i genomsnitt tillgångssöktid: | 145 ms |
| CD-ROM medelaccesstid, slumpmässig: | 125 ms |
| DVD+R: | 24 X |
| DVD+R skrivhastighet för dubbellager: | 8 X |
| DVD+RW skrivhastighet: | 8 X |
| CD-RW write speed: | 48 X |
| Sekventiellt skrivande: | Ja |
Inte kategoriserad Asus Manualer
2 April 2025
2 April 2025
1 April 2025
30 Mars 2025
27 Mars 2025
Inte kategoriserad Manualer
Nyaste Inte kategoriserad Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025