Asus MG248QR Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Asus MG248QR (32 sidor) i kategorin Övervaka. Denna manual har varit användbar för 16 personer och betygsatt av 8 användare till ett genomsnitt på 4.4 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
32
Nedladdningar
616
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | MG248QR |
| Höjd: | 221 mm |
| Förpackningens bredd: | 664 mm |
| Skärm diagonal: | 24 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmform: | Platt |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| DVI-port: | Ja |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Certifiering: | BSMI, CB, CCC, CE, CEL level , C-Tick, ErP, FCC, J-MOSS, KCC, PSB, PSE, RoHS, TCO6.0, UkrSEPRO, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL (Windows 10, Windows 8.1, Windows 7), MEPS, RCM, TUV Flicker-free , eStandby, TUV Low Blue Light, CU(EAC) |
| HDCP: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 100000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| AMD FreeSync: | Ja |
| NVIDIA G-SYNC: | Nej |
| Inbyggd USB-hubb: | Nej |
| Stöd för VESA Adaptive Sync: | Ja |
| Hållare: | -90 - 90 ° |
| Lutningsvinkel: | -5 - 33 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 170 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Antal displayportar: | 1 |
| Bredd (utan stativ): | 561 mm |
| Höjd (utan stativ): | 329.1 mm |
| Vikt (utan stativ): | 5200 g |
| Bredd (med stativ): | 561 mm |
| Höjd (med stativ): | - mm |
| Skärmtyp: | LED |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 415 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 7700 g |
| Uteffekt (RMS): | 4 W |
| Djup (utan stativ): | 50.45 mm |
| Paneltyp: | TN |
| Strömförbrukning (vanlig): | 65 W |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Inget flimmer: | Ja |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.5 W |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Max uppdateringsfrekvens: | 144 hz |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.5 W |
| Positionering på marknaden: | Spela |
| Svarstid (medel): | 1 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 350 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 160 ° |
| Antal DVI-D anslutningar: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Vertikalt sökområde: | - hz |
| Horisontellt sökområde: | - kHz |
| Antal talare: | 2 |
| Svängbara: | Ja |
| Bildpunktavstånd: | 0.2768 x 0.2768 mm |
| Höjdjustering: | Ja |
| Svängarm: | Ja |
| Pivot vinkel: | -90 - 90 ° |
| Skärmytskikt: | Mätt |
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025