Asus MX239H Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus MX239H (22 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Asus MX239H eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/22

MX239H
LCD-monitor
Gebruikshandleiding
Oktober 2012
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | MX239H |
| Inbyggd display: | Ja |
| Höjd: | 472 mm |
| Förpackningens bredd: | 615 mm |
| Batterikapacitet: | 2000 mAh |
| Skärm diagonal: | 3.2 " |
| Upplösning: | 320 x 240 Pixels |
| Pekskärm: | Nej |
| Frekvensband: | 2.4 GHz |
| Videolägen som stöds: | 1080p |
| Kompatibla minneskort: | SD |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Batteri/Batterispänning: | 3.7 V |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 2 |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Antal batterier/batterier som stöds: | 1 |
| Volymkontroll: | Digital |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Certifiering: | BSMI, CB, CCC, CE, C-Tick, ErP, FCC, Gost-R, J-MOSS, PSE, RoHS, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL |
| HDCP: | Ja |
| Korrekt användning: | Airplane, Helicopter, Multirotor, Aircraft |
| HDMI: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 80000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Inbyggd subwoofer: | Nej |
| Modulation: | DSMX |
| Varumärkeskompatibilitet: | Spektrum |
| Tunn klient installerad: | Nej |
| Antal minnesposter: | 250 |
| USB-laddningsport: | Ja |
| Antal kanaler: | 6 kanalen |
| Medföljande mottagare: | Ja |
| Wifi: | Ja |
| Batterier-ingår: | Ja |
| Typ produkt: | Afstandsbediening |
| Batteriteknik: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Programmerbar: | Ja |
| Lutningsvinkel: | -5 - 20 ° |
| Produktens färg: | Silver |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Bredd (utan stativ): | 522.2 mm |
| Höjd (utan stativ): | 392.2 mm |
| Vikt (utan stativ): | 3700 g |
| Skärmtyp: | LED |
| Låddjup: | 131 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 6100 g |
| Uteffekt (RMS): | 6 W |
| Djup (utan stativ): | 207.2 mm |
| Paneltyp: | IPS |
| Strömförbrukning (vanlig): | 33 W |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Kabel inkluderad: | AC, Audio (3.5mm), VGA |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.5 W |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | - mm |
| Vertikalt sökområde: | 50 - 75 hz |
| Horisontellt sökområde: | 28 - 83 kHz |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 28 - 83 kHz |
| Antal talare: | 2 |
| Bildpunktavstånd: | 0.2652 x 0.2652 mm |
| Dimension (B x D x H) med stativ: | 522.2 x 207.2 x 392.2 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus MX239H ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025