Asus VZ279HE-W Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus VZ279HE-W (30 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 12 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Asus VZ279HE-W eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/30

VZ279-serie
LCD-monitor
Gebruikshandleiding
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VZ279HE-W |
| Höjd: | 544 mm |
| Förpackningens bredd: | 689 mm |
| Skärm diagonal: | 27 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmform: | Platt |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 2 |
| Inbyggda högtalare: | Nej |
| HDCP: | Ja |
| HDMI: | Ja |
| HDMI-version: | 1.4 |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 80000000:1 |
| Energieffektivitetsklass (SDR): | F |
| Vikt (med stativ): | 3900 g |
| Spelläge: | Ja |
| Lutningsvinkel: | -5 - 22 ° |
| Produktens färg: | Black, White |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Bredd (utan stativ): | 621 mm |
| Höjd (utan stativ): | - mm |
| Vikt (utan stativ): | - g |
| Bredd (med stativ): | 621 mm |
| Djup (med stativ): | 210 mm |
| Höjd (med stativ): | 439.5 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| Låddjup: | 117 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 6000 g |
| Djup (utan stativ): | - mm |
| Paneltyp: | IPS |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar: | 24 kWh |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar: | - kWh |
| Strömförbrukning (vanlig): | 24.2 W |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| Inget flimmer: | Ja |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| AC-adapter inkluderad: | Ja |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.2 W |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Max uppdateringsfrekvens: | 144 hz |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85285210 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.1 W |
| Positionering på marknaden: | Spela |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 24 - 83 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 50 - 75 hz |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | - W |
| Bildpunktavstånd: | 0.311 x 0.311 mm |
| Bildstorlek horisontalt: | 597.89 mm |
| Bildstorlek vertikalt: | 336.31 mm |
| Höjdjustering: | Nej |
| NTSC-täckning (typisk): | 72 % |
| Skärmytskikt: | Mätt |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus VZ279HE-W ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025