Asus PB238TR Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Asus PB238TR (60 sidor) i kategorin Övervaka. Denna manual har varit användbar för 18 personer och betygsatt av 9 användare till ett genomsnitt på 4.5 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
60
Nedladdningar
700
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | PB238TR |
| Skärm diagonal: | 23 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| DVI-port: | Ja |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Certifiering: | CB, CE, CU, FCC, ISO-9241-307, RoHS, TCO6.0, TUV-Ergo, UL/cUL, WEEE, WHQL |
| HDCP: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 50000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Vikt (med stativ): | 8000 g |
| Tunn klient installerad: | Nej |
| Fötter färg: | Svart |
| Lutningsvinkel: | -5 - 20 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| USB-hubbversion: | 2.0 |
| Bredd (utan stativ): | 549 mm |
| Höjd (utan stativ): | 323.7 mm |
| Vikt (utan stativ): | 5900 g |
| Bredd (med stativ): | 549 mm |
| Djup (med stativ): | 244.5 mm |
| Höjd (med stativ): | 323.7 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| VESA-fäste: | Ja |
| Uteffekt (RMS): | 4 W |
| Djup (utan stativ): | 57.6 mm |
| Paneltyp: | IPS |
| Windows-operativsystem som stöds: | Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64 |
| Strömförbrukning (vanlig): | 22 W |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| PC-ljud in: | Ja |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Kabel inkluderad: | AC, Audio (3.5mm), DVI, USB, VGA |
| Strömingång: | Ja |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| På / av-knapp: | Ja |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0 W |
| Svarstid (medel): | 6 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Antal DVI-D anslutningar: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Vertikalt sökområde: | 50 - 75 hz |
| Horisontellt sökområde: | 24 - 83 kHz |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 24 - 83 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 50 - 75 hz |
| Antal talare: | 2 |
| Skärmgränssnitt (OSD): | Ja |
| Antal USB typ A-portar nedströms: | 3 |
| Svängbara: | Ja |
| Bildpunktavstånd: | 0.2652 x 0.2652 mm |
| Höjdjustering: | Ja |
| Svängarm: | Ja |
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025