Asus PB248Q Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus PB248Q (26 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 13 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Asus PB248Q eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/26

PB248 Series
LCD Monitor
User Guide
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | PB248Q |
| Höjd: | 439 mm |
| Förpackningens bredd: | 681 mm |
| Skärm diagonal: | 24.1 " |
| Upplösning: | 1920 x 1200 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| DVI-port: | Ja |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Certifiering: | Energy Star®, BSMI, CB, CCC, CE, C-Tick, ErP, FCC, Gost-R, ISO-9241-307, J-MOSS, PSB, RoHS, TCO6.0, TUV-Ergo, TUV-GS, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL (Windows 8, Windows 7), NOM |
| HDCP: | Ja |
| Bildförhållande: | 16:10 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 80000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Antal displayportar: | 1 |
| USB-hubbversion: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Bredd (utan stativ): | 557.2 mm |
| Höjd (utan stativ): | 362.8 mm |
| Vikt (utan stativ): | 6600 g |
| Bredd (med stativ): | 557.2 mm |
| Djup (med stativ): | 235 mm |
| Höjd (med stativ): | 416.3 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 292 mm |
| Djup (utan stativ): | 62 mm |
| Paneltyp: | IPS |
| Strömförbrukning (vanlig): | 65 W |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.5 W |
| Native bildförhållande: | 16:10 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Svarstid (medel): | 6 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 300 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Antal DVI-D anslutningar: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Antal USB typ A-portar nedströms: | 4 |
| Höjdjustering: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus PB248Q ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025