Asus VA24ECE Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus VA24ECE (31 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 14 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Asus VA24ECE eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/31

VA24ECE-serie
LCD-monitor
Gebruikshandleiding
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VA24ECE |
| Färg på produkten: | Zwart, zilver |
| Höjd: | 415 mm |
| Förpackningens bredd: | 559 mm |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Blåtand: | Ja |
| Skärm diagonal: | 23.8 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Kontinuerlig ljuduppspelningstid: | 10 uur |
| Bluetooth-version: | 4.0 |
| Bluetooth-profiler: | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Anslutningsteknik: | Draadloos |
| Frekvensband: | 2.4 - 2.48 GHz |
| Skärmform: | Platt |
| Ursprungsland: | China |
| Antal färger: | 16,7 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| Inbyggda högtalare: | Nej |
| Volymkontroll: | Knoppen |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Certifiering: | CE |
| HDCP: | Ja |
| HDMI: | Ja |
| HDMI-version: | 1.4 |
| Hållbarhetscertifikat: | RoHS |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 100000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Energieffektivitetsklass (SDR): | E |
| Vikt (med stativ): | 3750 g |
| NVIDIA G-SYNC: | Nej |
| Typ av bakgrundsbelysning: | LED |
| Bärmetod: | In-ear |
| Rekommenderad användning: | Sporten |
| Typ av headset: | Stereofonisch |
| Placera högtalare hörlurar: | Intraauraal |
| Hörlurars frekvensområde: | 20 - 22000 Hz |
| 3,5 mm-kontakt: | Nee |
| Anslutningsområde: | 10 m |
| Batteristyrd: | Ja |
| Standbytid: | 180 uur |
| USB-anslutning: | Ja |
| Antal knappar: | 3 |
| Rammaterial: | Kunststof |
| 2,5 mm-kontakt: | Nee |
| Inbyggd USB-hubb: | Nej |
| USB-kontakt: | Micro-USB |
| Typ av magnet: | Neodymium |
| Taltid: | 5 uur |
| Strömförbrukning (genomsnitt): | 18 W |
| Antal anslutningspunkter: | 2 |
| Typ produkt: | Headset |
| Batterityp: | Ingebouwde accu |
| Laddbart batteri: | Ja |
| Lutningsvinkel: | 23 - -5 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Hörlursutgång: | Ja |
| Bredd (utan stativ): | 540.45 mm |
| Höjd (utan stativ): | 324.67 mm |
| Vikt (utan stativ): | 3340 g |
| Bredd (med stativ): | 540.45 mm |
| Djup (med stativ): | 203.94 mm |
| Höjd (med stativ): | 403.67 mm |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Låddjup: | 127 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 5700 g |
| Djup (utan stativ): | 44.4 mm |
| Paneltyp: | IPS |
| USB-strömförsörjning upp till: | 15 W |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar: | 18 kWh |
| Strömförbrukning (vanlig): | - W |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Kontrastförhållande (medel): | 1000:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Max uppdateringsfrekvens: | 75 hz |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85285210 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.3 W |
| Positionering på marknaden: | Hem |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 24 - 84 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 48 - 75 hz |
| Benämning av dynamiskt kontrastförhållande: | SmartContrast |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.5 W |
| Bildpunktavstånd: | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Bildstorlek horisontalt: | 527.04 mm |
| Bildstorlek vertikalt: | 296.46 mm |
| Höjdjustering: | Nej |
| Flimmerfriteknik: | Ja |
| Låg blåljus-teknik: | Ja |
| Skärmytskikt: | Mätt |
| Antal USB typ C-portar nedströms: | 1 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus VA24ECE ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025