Asus ProArt MZ279HL Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus ProArt MZ279HL (30 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 16 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Asus ProArt MZ279HL eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/30

MZ279HL-serie
LCD-monitor
Gebruikshandleiding
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | ProArt MZ279HL |
| Höjd: | 605 mm |
| Förpackningens bredd: | 704 mm |
| LED-indikatorer: | Energiljus |
| Skärm diagonal: | 27 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Wi-Fi: | Nej |
| Skärmform: | Platt |
| Antal färger: | 1,67 miljarder färger |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| HDR-stöd: | Nej |
| HDMI: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Vikt (med stativ): | 4400 g |
| Inbyggd USB-hubb: | Nej |
| Hållare: | -30 - 30 ° |
| Lutningsvinkel: | -5 - 22 ° |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Hörlursutgång: | Nej |
| Bredd (utan stativ): | - mm |
| Höjd (utan stativ): | - mm |
| Vikt (utan stativ): | - g |
| Bredd (med stativ): | 609 mm |
| Djup (med stativ): | 267 mm |
| Höjd (med stativ): | 534 mm |
| Skärmtyp: | LCD |
| VESA-fäste: | Nej |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Låddjup: | 172 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 7300 g |
| Uteffekt (RMS): | 3 W |
| Djup (utan stativ): | - mm |
| Paneltyp: | IPS |
| Strömförbrukning (vanlig): | 40 W |
| Hållbarhetscertifiering: | RoHS, ENERGY STAR |
| PC-ljud in: | Ja |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Nej |
| På / av-knapp: | Ja |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.5 W |
| Kontrastförhållande (medel): | 1000:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Max uppdateringsfrekvens: | - hz |
| Bluetooth: | Nej |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.5 W |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 64 - 88 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 50 - 75 hz |
| Antal talare: | 2 |
| Svängbara: | Ja |
| Bildpunktavstånd: | 0.311 x 0.311 mm |
| Ljudanslutning: | Ja |
| Bildstorlek horisontalt: | 597.9 mm |
| Bildstorlek vertikalt: | 336.3 mm |
| Höjdjustering: | Ja |
| Flimmerfriteknik: | Ja |
| Låg blåljus-teknik: | Ja |
| Skärmytskikt: | Mätt |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus ProArt MZ279HL ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025