Asus VT207N Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus VT207N (27 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 14 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Asus VT207N eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/27

VT207-reeks
LCD-monitor
Gebruikshandleiding
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VT207N |
| Vikt: | 970 g |
| Bredd: | 63 mm |
| Djup: | 191 mm |
| Höjd: | 37 mm |
| Förpackningens bredd: | 553 mm |
| Skärm diagonal: | 19.5 " |
| Upplösning: | 1600 x 900 pixlar |
| Pekskärm: | Ja |
| Skärmform: | Platt |
| Ljusstyrka: | 250 cd/m² |
| Pekskärmstyp: | Bordsskiva |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| DVI-port: | Ja |
| Certifiering: | BSMI, CB, CCC, CE, CEL level 1, C-Tick, CU, ErP, FCC, Gost-R, ISO-9241-307, RoHS, TCO6.0, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL |
| HDCP: | Ja |
| Inbyggd mikrofon: | Nej |
| Hållbarhetscertifikat: | RoHS |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 100000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| AMD FreeSync: | Nej |
| NVIDIA G-SYNC: | Nej |
| Antal per paket: | 15 stuk(s) |
| Inspänning: | 90 - 305 V |
| Uteffekt: | 120 W |
| Utström: | 3.4 A |
| Spännande: | 36 V |
| Lutningsvinkel: | -5 - 20 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 170 ° |
| Bredd (utan stativ): | 481 mm |
| Höjd (utan stativ): | 362 mm |
| Vikt (utan stativ): | 2900 g |
| Låddjup: | 127 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 4700 g |
| Djup (utan stativ): | 200 mm |
| Strömförbrukning (vanlig): | 16.4 W |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| Kabel inkluderad: | AC, DVI, VGA |
| Diagonal skärmstorlek: | 49.5 cm |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.5 W |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Nätaggregatstyp: | AC |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 160 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Antal DVI-D anslutningar: | 1 |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 75 x 75 mm |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 30 - 83 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 50 - 75 hz |
| Bildpunktavstånd: | 0.270 x 0.270 mm |
| Antal portar uppströms: | 1 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus VT207N ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025